Присиваська сільська територіальна громада (Prysyvaska village territorial community)
Каховський район, Херсонська область

Центр надання адміністративних послуг Присиваської сільської ради (ЦНАП)

Звіт про роботу Центру надання адміністративних послуг Григорівської сільської ради Присиваської сільської ОТГ за вересень 2020 року

У вересні 2020 року адміністраторами та спеціалістами Центру надання адміністративних послуг Григорівської сільської ради Присиваської сільської ОТГ (ЦНАП) громади прийнято 351 звернення щодо отримання адміністративних послуг та документів дозвільного характеру, а саме:

13:12:24 12.10.2020

Звіт про роботу Центру надання адміністративних послуг Григорівської сільської ради Присиваської сільської ОТГ за серпень 2020 року

Протягом серпня 2020 року адміністраторами та спеціалістами Центру надання адміністративних послуг Григорівської сільської ради Присиваської сільської ОТГ (ЦНАП) громади прийнято 429 звернень щодо отримання адміністративних послуг та документів дозвільного характеру, а саме:

12:00:35 01.09.2020