Присиваська сільська територіальна громада (Prysyvaska village territorial community)
Каховський район, Херсонська область

Центр надання адміністративних послуг Присиваської сільської ради (ЦНАП)

Звіт про роботу Центру надання адміністративних послуг Присиваської сільської ради за березень 2021 року

У березні 2021 року адміністраторами та спеціалістами Центру надання адміністративних послуг Присиваської сільської ради (ЦНАП) громади прийнято 463 звернень щодо отримання адміністративних послуг та документів дозвільного характеру, а саме:

16:07:04 16.04.2021

Про розрахунок граничних показників вартості твердого палива і скрапленого газу для надання пільг і житлових субсидій

З метою розрахунку в 2021 році граничних показників вартості твердого палива і скрапленого газу для надання пільг і житлових субсидій інформуємо, що постановою Кабінету Міністрів України від 23 квітня 2012 № 356 «Про встановлення мінімальних норм забезпечення населення твердим та рідким пічним побутовим паливом і скрапленим газом та граничних показників їх вартості для надання пільг і житлових субсидій» (зі змінами) затверджено граничні показники вартості твердого палива і скрапленого газу для надання пільг і житлових субсидій у 2012 році, які кожного року індексуються на прогнозний індекс споживчих цін поточного року.

09:07:40 15.04.2021

Серіал на платформі Дія. Цифрова освіта про користування електронними послугами громадян

Міністерство цифрової трансформації України є головним органом у системі центральних органів виконавчої влади, що забезпечує формування та реалізацію державної політики, зокрема, у сферах розвитку цифрових навичок та цифрових прав громадян, електронних довірчих послуг та електронної ідентифікації, яке відповідно до покладених на нього завдань організовує навчання та готує пропозиції щодо вдосконалення системи розвитку цифрових навичок громадян, підготовки та перепідготовки фахівців з питань, що належать до компетенції Мінцифри (абзац другий пункту 1, підпункт 23 пункту 4 Положення про Міністерство цифрової трансформації України, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 18 вересня 2019 року № 856).

15:58:53 13.04.2021

Про оновлення інформаційних карток адміністративних послуг у сфері соціального захисту населення

Наказом Міністерства соціальної політики України від 18 березня 2021 року № 136 «Про затвердження типових інформаційних карток адміністративних послуг у сфері соціального захисту населення» визнано таким, що втратив чинність, наказ Мінсоцполітики від 11 травня 2019 року № 723 «Про затвердження типових інформаційних карток адміністративних послуг у сфері соціального захисту населення» та затверджено оновлені типові інформаційні картки, а саме:

14:43:53 05.04.2021

Звіт про роботу Центру надання адміністративних послуг Присиваської сільської ради за лютий 2021 року

У лютому 2021 року адміністраторами та спеціалістами Центру надання адміністративних послуг Присиваської сільської ради (ЦНАП) громади прийнято 270 звернень щодо отримання адміністративних послуг та документів дозвільного характеру, а саме:

09:45:35 22.03.2021