Присиваська сільська територіальна громада (Prysyvaska village territorial community)
Каховський район, Херсонська область

Центр надання адміністративних послуг Присиваської сільської ради (ЦНАП)

Про набрання чинності постанови Кабінету Міністрів України від 14 квітня 2021 року № 362

З 01 червня 2021 року набрала чинності постанова Кабінету Міністрів України від 14 квітня 2021 року № 362 «Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 5 квітня 2012 р. № 321», якою внесено відповідні зміни до Порядку забезпечення технічними та іншими засобами реабілітації осіб з інвалідністю, дітей з інвалідністю та інших окремих категорій населення і виплати грошової компенсації вартості за самостійно придбані технічні та інші засоби реабілітації, переліків таких засобів.

12:47:37 10.09.2021