Конкурс на заміщення вакантної посади спеціаліста відділу трудового архіву з 13.05. по 11.06. 2021 р.

Присиваська сільська рада

оголошує конкурс

на заміщення вакантної  посади

спеціаліста  відділу  трудового  архіву

Загальні вимоги до кандидата:

- громадянство України;

- вільне володіння державною мовою;

- вища освіта за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра, спеціаліста (не нижче ступеня бакалавра);

- стаж роботи не менше 3 років на службі в органах місцевого самоврядування або на посадах державної служби;

- досвід роботи з комп'ютерними програмами.

Для участі у конкурсі подаються такі документи:

- заява про участь у конкурсі;

- заповнена особова картка (форма П-2 ДС) з відповідними додатками;

- дві фотокартки розміром 4х6;

- копія документа про освіту;

- копія паспорта та ідентифікаційного коду ;

- копія трудової книжки;

- копія військового квитка (для військовослужбовців або військовозобов’язаних).

- декларація особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування за минулий рік (декларація про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру заповнюється на сайті Національного агентства з питань запобігання корупції за минулий рік за формою, відповідно до Закону України «Про запобігання  корупції»).

Термін подання документів – з 13 травня по 11 червня 2021 року (30 календарних днів з моменту опублікування оголошення в газеті «Голос Таврії» та на офіційному сайті Присиваської ТГ).

Для довідок та подання документів для участі у проходженні конкурсу на заміщення вакантної посади звертатися в Присиваську сільську раду за адресою: с. Григорівка, вул. Пушкіна, 20. Телефон для довідок – 097 00 80 434, 098 03 18 791.

Розпорядження про оголошення конкурсу на заміщення вакантної посади спеціаліста відділу трудового архіву від 12.05.2021 р. № 82.

Оголошення в районній газеті "Голос Таврії" від 13.05.2021 р. № 17 (10530)

Протокол засідання конкурсної комісії на заміщення вакантних посад Присиваської сільської ради від 18.06.2021 р. № 22.

Протокол засідання конкурсної комісії на заміщення вакантних посад Присиваської сільської ради від 25.06.2021 р. № 23.

Протокол засідання конкурсної комісії на заміщення вакантних посад Присиваської сільської ради від 30.06.2021 р. № 24.