Присиваська сільська ОТГ (Prysyvaska village united territorial community)

Проекти рішення 2020 р.

Проект рішення "Про виконання бюджету Григорівської сільської ради за 2019 рік".

Проект рішення "Про внесення змін та доповнень до рішення XXXVII сесії сільської ради VII скликання від 24.12.2019 року № 620 "Про сільський бюджет Григорівської сільської ради на 2020 рік".

Проект рішення "Про попередню оплату Григорівської сільської ради у 2020 році".

Проект рішення "Про визначення у 2019 році напрямів та об'єктів , на які спрямовуються кошти субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на проектні, будівельно-ремонтні роботи, придбання житла та приміщень для розвитку сімейних та інших форм виховання , наближених до сімейних , забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа".

Проект рішення "Про затвердження експертного звіту проектної документації".

Проект рішення "Про виконання бюджету Григорівської сільської ради за перший квартал 2020 року".

Додаток 1 до проекту рішення "Про виконання бюджету Григорівської сільської ради за перший квартал 2020 року".

Додаток 2 до проекту рішення "Про виконання бюджету Григорівської сільської ради за перший квартал 2020 року".

Проект рішення "Про затвердження проектно-кошторисної документації".

Проект рішення "Про укладання договору про передачу міжбюджетних трансфертів".

Проект рішення "Про преміювання та інші виплати".