Проекти рішення 2020 р.

Проект рішення "Про виконання бюджету Григорівської сільської ради за 2019 рік".

Проект рішення "Про внесення змін та доповнень до рішення XXXVII сесії сільської ради VII скликання від 24.12.2019 року № 620 "Про сільський бюджет Григорівської сільської ради на 2020 рік".

Проект рішення "Про попередню оплату Григорівської сільської ради у 2020 році".

Проект рішення "Про визначення у 2019 році напрямів та об'єктів , на які спрямовуються кошти субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на проектні, будівельно-ремонтні роботи, придбання житла та приміщень для розвитку сімейних та інших форм виховання , наближених до сімейних , забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа".

Проект рішення "Про затвердження експертного звіту проектної документації".

Проект рішення "Про виконання бюджету Григорівської сільської ради за перший квартал 2020 року".

Додаток 1 до проекту рішення "Про виконання бюджету Григорівської сільської ради за перший квартал 2020 року".

Додаток 2 до проекту рішення "Про виконання бюджету Григорівської сільської ради за перший квартал 2020 року".

Проект рішення "Про затвердження проектно-кошторисної документації".

Проект рішення "Про укладання договору про передачу міжбюджетних трансфертів".

Проект рішення "Про преміювання та інші виплати".

Проект рішення "Про бюджет Присиваської сільської територіальної громади на 2021 рік 21509000000".

Додаток 1.

Додаток 2.

Додаток 3.

Додаток 7.

Проект рішення "Про внесення змін до структури Присиваської сільської ради та затвердження у нові редакції".

Проект рішення "Про створення фінансового відділу Присиваської сільської ради, затвердження Положення про фінансовий відділ та вжиття заходів щодо його державної реєстрації".

Проект рішення "Про затвердження експертної оцінки кошторисної вартості робіт".

Проект рішення "Про затвердження експертного звіту".

Проект рішення "Про умови оплати праці сільського голови на 2020 рік".

Проект рішення "Про виконання бюджету Григорівської сільської ради за перше півріччя 2020 року".

Проект рішення "Про виконання бюджету Григорівської сільської ради за 9 місяців 2020 року".