VІІІ сесія VІІІ скликання від 02.09.2021 року

Рішення № 267 "Про надання згоди та доручення проведення операцій щодо урожаю на самовільно зайнятій земельній ділянці".

Рішення № 268 "Про виконання бюджету Присиваської сільської ради за І півріччя 2021 року".

Додатки до рішення № 268.

Рішення № 269 "Про внесення змін до рішення від 05 березня 2021 року № 106 "Про затвердження переліку об'єктів майна комунальної власності, які підлягають передачі в оренду та включення їх до Переліку першого типу, щодо яких прийнято рішення про передачу в оренду на аукціоні та Переліку другого типу, щодо яких прийнято рішення про передачу в оренду без проведення аукціону".

Рішення № 270 "Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо зміни цільового призначення земельної ділянки".

Рішення № 271 "Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо зміни цільового призначення земельної ділянки".

Рішення № 272 "Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо зміни цільового призначення земельної ділянки".

Рішення № 273 "Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд".

Рішення № 274 "Про затвердження переліку земельних ділянок комунальної власності, які будуть передаватися в оренду шляхом проведення земельних торгів окремими лотами та проведення земельних торгів у формі аукціону з продажу права оренди".

Рішення № 275 "Про затвердження проекту із землеустрою та надання земельної ділянки у власність".