Григорівська сільська рада Присиваської ОТГ громада
Херсонська область, Чаплинський район

повідомлення на 2018 рік

повідомлення про оприлюднення проекту рішення Григорівської сільської ради «Про встановлення  ставок єдиного  податку  на території Григорівської сільської ради для фізичних осіб-підприємців»

повідомлення про оприлюднення проекту рішення Григорівської сільської ради «Про  встановлення ставок податку на землю на території Григорівської сільської ради»

повідомлення про оприлюднення проекту рішення Григорівської сільської ради «Про встановлення податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, на території Григорівської сільської ради »