Березень 2020

Проект рішення "Про надання погодження та затвердження Технічних документацій із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки, на яку поширюється право земельного сервітуту на право прокладання та експлуатації ліній електропередачі, зв'язку, трубопроводів, інших комунікацій на користь ТОВ "СИВАШЕНЕРГОПРОМ" та встановлення земельних сервітутів".

Проект рішення "Про затвердження Програми "Підтримка молоді для забезпечення призову на строкову службу до Збройних Сил України у 2020 році по Григорівській сільській раді".

Програма "Підтримка молоді для забезпечення призову на строкову службу до Збройних Сил України у 2020 році по Григорівській сільській раді".

Проект рішення "Про утворення Центру надання адміністративних послуг Григорівської сільської ради Присиваської сільскої об'єднаної територіальної громади, затвердження Положення про нього та графіку роботи".

Проект рішення "Про затвердження Регламенту Центру надання адміністративних послуг Григорівської сільської ради Присиваської сільської об'єднаної територіальної громади".

Проект рішення "Про затвердження Переліку адміністративних послуг, які надаються через Центр надання адміністративних послуг Григорівської сільської ради Присиваської сільської об'єднаної територіальної громади".

Перелік адміністративних послуг, які надаються через Центр надання адміністративних послуг Григорівської сільської ради Присиваської сільської об'єднаної територіальної громади"

Проект рішення "Про внесення змін та доповнень до рішення VІІ сесії сільської ради VІІІ скликання від 29.06.2017 року № 82 "Про утворення старостинських округів Григорівської сільської ради та затвердження Положення про старосту Григорівської сільської ради".

Проект рішення "Про внесення змін до Положення та складу тендерного комітету Григорівської сільської ради".

Проект рішення "Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд".

Проект рішення "Про затвердження документації із землеустрою та надання земельної ділянки у власність без зміни призначення".

Проект рішення "Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства".

Проект рішення "Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земель".

Проект рішення "Про поновлення договору оренди земельної ділянки".

Проект рішення "Про затвердження документації із землеустрою та надання земельної ділянки у власність без зміни цільового призначення".

Проект рішення "Про надання дозволу (згоди) на відновлення меж земельної ділянки".

Проект рішення "Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність в розмірі земельної частки (паю)".

Проект рішення "Про надання дозволу на розробку проектів землеустрою (за межами населених пунктів)".

Проект рішення "Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості)".

Проект рішення "Про надання дозволу на розробку технічних документацій із землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність в розмірі земельної частки (паю)".

Проект рішення "Про надання земельної ділянки у власність для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд".