Присиваська сільська ОТГ (Prysyvaska village united territorial community)

Березень 2020

Проект рішення "Про надання погодження та затвердження Технічних документацій із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки, на яку поширюється право земельного сервітуту на право прокладання та експлуатації ліній електропередачі, зв'язку, трубопроводів, інших комунікацій на користь ТОВ "СИВАШЕНЕРГОПРОМ" та встановлення земельних сервітутів".

Проект рішення "Про затвердження Програми "Підтримка молоді для забезпечення призову на строкову службу до Збройних Сил України у 2020 році по Григорівській сільській раді".

Програма "Підтримка молоді для забезпечення призову на строкову службу до Збройних Сил України у 2020 році по Григорівській сільській раді".

Проект рішення "Про затвердження Концепції вдосконалення системи надання адміністративних послуг і розвитку Центру надання адміністративних послуг Григорівської сільської ради Присиваської сільської об'єднаної територіальної громади".

Проект рішення "Про утворення Центру надання адміністративних послуг Григорівської сільської ради Присиваської сільської об'єднаної територіальної громади, затвердження Положення про нього та графіку роботи".

Проект рішення "Про затвердження Регламенту Центру надання адміністративних послуг Григорівської сільської ради Присиваської сільської об'єднаної територіальної громади".

Проект рішення "Про затвердження Переліку адміністративних послуг, які надаються через Центр надання адміністративних послуг Григорівської сільської ради Присиваської сільської об'єднаної територіальної громади".