Грудень 2018

Проект рішення "Про договір позички приватного легкового атовтомобіля".

Проект рішення "Про договір позички приватного легкового автомобіля".

Проект рішення "Про перелік питань для розгляду на сесіях сільської ради та засіданнях її постійних комісій у 2019 році".

Проект рішення "Про оплату праці керівників комунальних підприємств, Григорівської сільської ради".

Проект рішення "Про Програму перевезення окремих пільгових категорій громадян".

Проект рішення "Про оплату праці, преміювання та інші виплати працівникам Григорівської сільської ради в 2019 році" .

Проект рішення "Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду".

Проект рішення "Про сільський бюджет на 2019 рік".

Додаток до проекту рішення "Про сільський бюджет на 2019 рік".

Проект рішення "Про затвердження комунікаційної стратегії Присиваської ОТГ на 2019-2026 рр."

Додаток до проекту рішення "Про затвердження комунікаційної стратегії Присиваської ОТГ на 2019-2026 рр."

Проект рішення "Про затвердження Програми місцевого економічного розвитку Присиваської об"єднаної територіальної громади Херсонської області та Плану дій з її впровадження на 2018-2020 рр".

Додаток до проекту рішення "Про затвердження Програми місцевого економічного розвитку Присиваської об"єднаної територіальної громади Херсонської області та Плану дій з її впровадження на 2018-2026 рр."

Проект рішення "Про надання згоди на організацію співробітництва територіальних громад".

Додаток до рішення "Про надання згоди на організацію співробітництва територіальних громад".

Проект рішення "Про програму економічного, соціального та культурного розвитку Григорівської сільської ради Присиваської об"єднаної територіальної громади на 2019 рік".

Додаток до проекту рішення "Про програму економічного, соціального та культурного розвитку Григорівської сільської ради Присиваської об"єднаної територіальної громади на 2019 рік".

Проект рішення "Про затвердження Положення про Парципаторне бюджетування (Бюджет участі ) в Григорівській сільській раді Присиваської об"єднаної територіальної громади та Програми реалізації партиципаторного бюджету (Бюджету участі) в Григорівській сільській раді Присиваської об"єднаної територіальної громади на 2019-2022 роки".

Додаток до рішення "Проект Положення про парципаторне бюджетування (Бюджет участі) в Григорівській сільській раді Присиваської об"єднаної територіальної громади".

Додаток до проекту рішення "Проект Програми реалізації партиципаторного бюджету (Бюджету участі) в Григорівській сільській раді Присиваської об"єднаної територіальної громади на 2019-2022 роки".

Проект рішення "Про затвердження соціальної програми "Молодь Григорівської сільської ради Присиваської ОТГ на 2019-2022 роки" .

Додаток до проекту рішення "Про затвердження соціальної програми "Молодь Григорівської сільської ради Присиваської ОТГ на 2019-2022 роки".

Проект рішення "Про Програму перевезення окремих пільгових категорій громадян".

Проект рішення "Про виплату одноразової допомоги".

Проект рішення "Про затвердження Програми "Організація у 2019 році оплачувальних громадських робіт для незайнятого населення с. Григорівка, с. Павлівка, с. Строганівка, с. Іванівка" .

Проект рішення "Про укладання угод про передачу міжбюджетних трансфертів у 2019 році".

Проект рішення "Про затвердження Програми та Положення про надання одноразової грошової матеріальної допомоги громадянам Григорівської сільської ради на 2019 рік".

Проект рішення "Про Програму утримання та ремонту автомобільних доріг на 2019 рік".

Проект рішення "Про Програму відшкодування вартості медикаментів за пільговими рецептами на 2019 рік".

Додаток до проекту рішення "Проект Програми відшкодування вартості медикаментів за пільговими рецептами на 2019 рік".

Додаток 1 до проекту рішення.

Додаток 2 до проекту рішення.

Додаток 3 до проекту рішення.

Проект рішення "Про Програму розвитку фізичної культури та спорту у Григорівській сільській раді на 2019 рік".

Проект рішення "Про приведення штатних розписів у відповідність до класифікатора посад".

Проект рішення "Про затвердження Програми "Благоустрій сіл" на 2019 рік".