Херсонська область, Чаплинський район

Січень 2019

Проект рішення "Про затвердження детального плану території".

Проект рішення "Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості).

Проект рішення "Про співфінансування проекту"Термомодернізація будівлі, реконструкція системи опалення Павлівської ЗОШ І-ІІІ ступенів з улаштуванням альтернативного джерела опалення за адресою: с. Павлівка, вул. Шкільна, 22, Чаплинського району, Херсонської області".

Проект рішення "Про затвердження Положення про надання щорічної грошової винагороди педагогічним працівникам закладів освіти Григорівсьої сільської ради за сумлінну працю, зразкове виконання посадових обов'язків".

Проект рішення "Про затвердження Положення про преміювання працівників культури".

Проект рішення "Про затвердження Положення про преміювання працівників закладів освіти Григорівської сільської ради".