Січень 2019

Проект рішення "Про внесення змін до видів економічної діяльності КП "Павліське".

Проект рішення "Про внесення змін до видів економічної діяльності КП "Струмок".

Проект рішення "Про проект комплексної програми розвитку водного господарства Присиваської ОТГ на період до 2020 року".

Проект рішення "Про затвердження штатного розпису працівників комунального підприємства "Струмок" у новій редакції".

Додаток до проекту рішення "Про затвердження штатного розпису працівників комунального підприємства "Струмок" у новій редакції".

Проект рішення "Про преміювання та інші виплати сільському голові у 2019 році".

Проект рішення "Про відведення місць та обладнання стендів, дощок оголошень у людних місцях для розміщення матеріалів передвиборчої агітації".

Проект рішення "Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості).

Проект рішення "Про перспективний план розвитку Григорівської сільської ради Присиваської ОТГ на 2019-2021 рр."

додаток до проекту рішення "Про перспективний план розвитку Григорівської сільської ради Присиваської ОТГ на 2019-2021 рр.".

Проект рішення "Про співфінансування проекту"Термомодернізація будівлі, реконструкція системи опалення Павлівської ЗОШ І-ІІІ ступенів з улаштуванням альтернативного джерела опалення за адресою: с. Павлівка, вул. Шкільна, 22, Чаплинського району, Херсонської області".

Проект рішення "Про співфінансування проекту "Реконструкція спортивного майданчику для міні-футболу зі штучним покриттям на базі Строганівської ЗОШ І-ІІІ ст."

Проект рішення "Про затвердження Положення про надання щорічної грошової винагороди педагогічним працівникам закладів освіти Григорівсьої сільської ради за сумлінну працю, зразкове виконання посадових обов'язків".

Проект рішення "Про затвердження Положення про преміювання працівників культури".

Проект рішення "Про затвердження Положення про преміювання працівників закладів освіти Григорівської сільської ради".

Проект рішення "Про виконання бюджету Григорівської сільської ради за 12 місяців 2018 року".

Доходи за 2018 рік.

Аналіз виконання плану по доходах.

Додаток 1.

Проект рішення "Про надання дозволу на попередню оплату товарів , робіт і послуг, що закуповуються за бюджетні кошти у 2019 році".