Поіменне голосування VІ сесія VІІІ скликання від 13.07.2021 року

Про виконання бюджету Присиваської сільської ради за І квартал 2021 року.

Про затвердження звіту з реалізації Стратегії розвитку Григорівської сільської ради Присиваської об'єднаної територіальної громади на 2018-2026 роки,внесення змін та затвердження Стратегії в новій редакції .

Про внесення змін та доповнень до рішення ІІІ сесії сільської ради VIII скликання ід 24.12.2020 року №88 "Про бюджет Присиваської сільської територіальної громади на 2021 рік.

Про укладання договору про передачу міжбюджетних трансфертів.

Про затвердження зведеного кошторисного розрахунку вартості об'єкта будівництва.

Про затвердження Положення про порядок закріплення майна комунальної власності територіальної громади Присиваської сільської ради на праві господарського відання або оперативного управління.

Про затвердження переліку проєктів-переможців Програми реалізації партиципаторного бюджету (Бюджету участі) в Присиваській сільській раді.

Про передачу майна комунальної власності територіальної громади Присиваської сільської ради на баланс комунальному підприємству "Струмок" на праві господарського відання.

Про надання згоди на прийняття окремого індивідуального визначеного майна об'єктів спільної власності територіальних громад Каховського району в комунальну власність Присиваської сільської територіальної громади в особі Присиваської сільської ради.

Про прийняття до комунальної власності та взяття на баланс Присиваської сільської ради із спільної власності територіальних громад Чаплинського району амбулаторію с.Строганівка.

Про внесення змін до складу виконавчого комітету.

Про організацію надання адміністративних послуг із застосуванням спеціальної валізки "Мобільний кейс".

Про встановлення місцевих податків та зборів на території Присиваської сільської ради на 2022 рік.

Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі.

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд.

Про надання дозволу (згоди) на відновлення меж земельної ділянки.

Про затвердження проекту із землеустрою та надання земельної ділянки у власність.

Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок.

Про затвердження документації із землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність.

Про затвердження документації із землеустрою та надання земельних ділянок у власність.

Про внесення змін до договору оренди ФГ "Хлібороб".

Про передачу земельної ділянки в оренду ФГ "Хлібороб".

Про затвердження поділу земельної ділянки.

Про надання дозволу на розробку проектів землеустрою (за межами населених пунктів).

Про затвердження звіту про оцінку внутрішньо-господарської меліоративної системи.

Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки.

Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду.

Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою та технічних документацій земельних ділянок.

Про затвердження Програми підтримки Каховського РВ УСБУ в Херсонській області на 2021 рік.

Про закриття інклюзивної групи в Іванівському дошкільному навчальному закладі "Веселка" Присиваської сільської ради.

Про внесення змін до рішення ІV сесыъ VIII скликання від 05.03.2021 року № 113 "Про створення Служби у справах дітей Присиваської сільської ради, затвердження Положення та вжиття заходів щодо державної реєстрації.

Про надання дозволу на розробку документації із землеустрою із земель ФГ "Шостак".