Червень 2020

Проект рішення "Про встановлення місцевих податків та зборів на території Григорівської сільської ради на 2021 рік".

Проект рішення "Про затвердження Програми створення і використання матеріальних резервів для ліквідації надзвичайних ситуацій техногенного і природного характеру та їх наслідків у Григорівській сільській раді на 2020 рік".

Проект рішення "Про передачу матеріальних цінностей на баланс КП "Струмок".

Проект рішення "Про затвердження переліку проектів-переможців Програми реалізації громадського проекту "Бюджет участі" Григорівської сільської ради Присиваської сільської об'єднаної територіальної громади".

Додаток 1.

Додаток 2.

Проект рішення "Про затвердження звіту з реалізації "Стратегії розвитку Григорівської сільської ради Присиваської об'єднаної територіальної громад на 2018-2026 рр.", внесення змін та затвердження Стратегії в новій редакції".

Додаток 1 "Звіт з реалізації "Стратегії розвитку Григорівської сільської ради Присиваської об'єднаної територіальної громади на 2018-2026 рр".

Додаток 2 "Зміни до Стратегії розвитку Григорівської сільської ради Присиваської об'єднаної територіальної громади на 2018-2026 рр."

Проект рішення "Про затвердження форми контракту з педагогічним працівником, якому виплачується пенсія за віком".

Проект рішення "Про затвердження форми контракту з керівником комунального закладу загальної середньої освіти".

Додаток 1.

Додаток 2.

Проект рішення "Про надання дозволу (згоди) на відновлення меж земельної ділянки".

Проект рішення "Про затвердження проектів земелустрою щодо відведення земельних ділянок у власність для ведення особистого селянського господарства".

Проект рішення "Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд".

Проект рішення "Про затвердження документації із землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність".

Проект рішення "Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі ( на місцевості) для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд".

Проект рішення "Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земель".

Проект рішення "Про надання дозволу на розробку проекту із землеустрою щодо відведення у власність земельних ділянок для ведення особистого селянського господарства".

Проект рішення "Про надання дозволу на розробку проектів землеустрою (за межами населених пунктів".

Проект рішення "Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості)".

Проект рішення "Про надання земельних ділянок у власність для ведення особистого селянського господарства".

Проект рішення "Про передачу земельних ділянок колективної власності у комунальну власність".

Проект рішення "Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність в розмірі земельної частки (паю)".

Проект рішення "Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо відведення земельної частки (паю)".

Проект рішення "Про преміювання та інші виплати".

Проект рішення "Про затвердження Програми підтримки державної політики у сфері казначейського обслуговування бюджетних коштів у Чаплинському районі на 2020 рік".

Проект рішення "Про затвердження проектно-кошторисної документації".

Проект рішення "Про укладання договору про передачу міжбюджетних трансфертів".

Проект рішення "Про внесення змін та доповнень до рішення XXXVII сесії сільської ради VII скликання від 24.12.2019 року № 620 "Про сільський бюджет Григорівської сільської ради на 2020 рік".

Проект рішення "Про преміювання та інші виплати".