ХХХІV сесія VII скликання від 30.09.2019 року

Рішення № 541 "Про внесення змін та доповнень до рішення ХХVІІ сесії сільської ради VІІ скликання № 366 "Про сільський бюджет на 2019 рік" від 19.12.2018 року".

Додаток 1 до рішення № 541.

Додаток 2 до рішення № 541.

Додаток 3 до рішення № 541.

Додаток 5 до рішення № 541.

Додаток 6 до рішення № 541.

Додаток 7 до рішення № 541.

Рішення № 542 "Про укладання договору про передачу міжбюджетних трансфертів".

Рішення № 543 "Про внесення змін до Положення про преміювання працівників закладів освіти Григорівської сільської ради".

Рішення № 544 "Про внесення змін до "Положення про преміювання працівників культури".

Рішення № 545 "Про внесення змін до Програми про надання одноразової грошової матеріальної допомоги громадянам, які проживають на території Григорівської сільської ради на 2019 рік".

Додаток до рішення № 545.

Рішення № 546 "Про надання згоди на добровільне приєднання територіальних громад до Присиваської сільської об'єднаної територіальної громади".

Рішення № 547 "Про затвердження проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність".

Рішення № 548 "Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для передачі її у власність".

Рішення № 549 "Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості).

Рішення № 550 "Про надання дозволу (згоди) на відновлення меж земельної ділянки".

Рішення № 551 "Про надання дозволу на розробку проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність для ведення особистого господарства".

Рішення № 552 "Про надання дозволу на розробку проектів землеустрою (за межами населених пунктів)".

Рішення № 553 "Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості)".

Рішення № 554 "Про затвердження документації із землеустрою ділянки у власність без зміни цільового призначення".

Рішення № 555 "Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства".

Рішення № 556 "Про надання земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства".

Рішення № 557 "Про надання земельних ділянок у власність для ведення особистого селянського господарства".

Рішення № 558 "Про погодження та затвердження проекту землеустрою щодо відведення в оренду земельної ділянки ТОВ "ГЕЛІОСИВАШЕНЕРГО".

Рішення № 559 "Про надання погодження та затвердження технічної документації із землеустрою про встановлення земельного сервітуту з ТОВ СИВАШЕНЕРГОПРОМ".

Рішення № 560 "Про надання погодження (дозволу) на розроблення проекту із землеустрою про встановлення земельного сервітуту на користь ТОВ "СИВАШЕНЕРГОПРОМ".

Рішення № 561 "Про надання погодження та затвердження технічної документації із землеустрою про встановлення земельного сервітуту з ТОВ "СИВАШЕНЕРГОПРОМ".

Рішення № 562 "Про внесення змін до рішення від 26.06.2019 року № 481 "Про надання дозволу на розробку  проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність у розмірі земельної частки (паю)".

Рішення № 563 "Про надання погодження ТОВ "Віндкрафт Каланчак".

Рішення № 564 "Про надання погодження на розробку проекту землеустрою ТОВ "Віндкрафт Каланчак".

Рішення № 565 "Про надання дозволу на розробку проектів землеустрою (за межами населених пунктів)".

Рішення № 566 "Про звернення депутатів Григорівської сільської ради Присиваської сільської об'єднаної територіальної громади про внесення змін до проекту нового адміністративно-територіального устрою".

Рішення № 567 "Про визначення у 2019 році напрямів та об'єктів, на які спрямовуються кошти субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на проектні, будівельно-ремонтні роботи, придбання житла та приміщень для розвитку сімейних та інших форм виховання, наближених до сімейних, забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа".