Перейменування вулиці Терешкової в с. Павлівка

ПОВІДОМЛЕННЯ Присиваської сільської ради ПРО ПОЧАТОК ПРОЦЕДУРИ розгляду та врахування пропозицій громадськості ЩОДО ПЕРеЙМЕНуВАННЯ ВУЛИЦІ тЕРЕШКОВОЇ  в с.павлівка.

1) Присиваська сільська рада оголошує проведення громадських слухань щодо перейменування вулиці Терешкової в с.Павлівка Присиваської сільської територіальної громади.

2)Предмет громадських слухань:

У відповідності до Закону України “Про засудження комуністичного та націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів в Україні та заборону пропаганди їхньої символіки” вулиця Терешкової, що знаходиться в селі Павлівка підпадає під дію цього Закону. Пропонуємо взяти участь у обговоренні даного питання і висловити свою думку щодо нової назви вулиці.

Обґрунтування. Валентина Терешкова обіймала керівні посади в комуністичній партії та вищих органах влади та управлінні в СРСР (член ЦК КПРС у 1971-1990 роках, депутат Верховної Ради СРСР 7-11-го скликань, народний депутат СРСР у 1989-1991 роках). У 2014 році Валентина Терешкова, як депутат Держдуми РФ, проголосувала за анексію Криму та активно підтримувала подальшу війну з Україною.

3) Місце проведенняплоща біля Павлівського Будинку культури за адресою: Херсонська область, Каховський район, с. Павлівка, вулиця Миру ,6. Заходи проходитимуть із дотриманням карантинних обмежень та на відкритому просторі з дотриманням безпечної дистанції.

4) Дата та час проведення – 06 липня 2021 року о 14:00 (початок реєстрації учасників в 13:30). На громадські слухання запрошуються депутати Присиваської сільської ради, члени виконавчого комітету Присиваської сільської ради, жителі села Павлівка та інші зацікавлені особи.

Пропозиції та зауваження у письмовій формі приймаються до початку проведення громадських слухань за адресою: с. Григорівка, вул. Пушкіна, 20 або на електрону адресу gr-rada@chapl.gov.ua із зазначенням прізвища, ім’я, по-батькові та адреси реєстрації особи, яка їх подає; для юридичних осіб - із значенням найменування та їх місцезнаходження. Анонімні пропозиції (зауваження) не реєструються і не розглядаються.

5) Інформація про посадову особу органу місцевого самоврядування, відповідальну за організацію розгляду пропозицій:

Відповідальна — Зозулінська Таміла Володимирівна, заступник сільського голови з питань діяльності виконавчих органів ради.

6) Відомості про строк подання і строк завершення розгляду пропозицій:

Пропозиції подаються до відповідальної особи і розглядаються з 03.06.2021 по 02.07.2021 року.

Присиваський сільський голова С.О. КЛІЩЕВСЬКИЙ

Розпорядження про проведення громадських слухань щодо перейменування вулиці від 26.05.2021 р. №  93.

Протокол громадських слухань щодо врахування громадських інтересів стосовно перейменування вулиці Терешкової в с. Павлівка від 06.07.21 № 1.