Звіти за 2021 рік

Звіт І квартал 2021 року

Протягом І кварталу 2021 року до Присиваської сільської ради надійшло надійшло 22 запити про надання публічної інформації, з яких: електронною поштою – 5, поштою – 9, через електронну систему документообігу AСКOД – 4. Від державних установ – 5; від громадян – 17.

Запити стосувалися: інформації щодо земельних ділянок та надання графічних матеріалів; щодо тарифів КП «Струмок»; щодо надання інформації про дошкільні та загальноосвітні навчальні заклади Присиваської територіальної громади; щодо утворення Служби у справах дітей; інформації щодо розподілу коштів; щодо фактичного місця проживання громадян; інформації щодо наявності соціального житла на території громади; щодо наявності та функціонування центрів обліку та реінтеграції бездомних; щодо постраждалих внаслідок Чорнобильської катастрофи.

Звіт ІІ квартал 2021 року

Протягом ІІ кварталу 2021 року до Присиваської сільської ради надійшло надійшло 30 запитів про надання публічної інформації, з яких: електронною поштою – 9, поштою – 5, через AСКОД – 12. Від державних установ – 13; від громадян – 9.

Запити стосувалися: інформації щодо земельних ділянок та надання графічних матеріалів; щодо вирубки багаторічних насаджень; про надання переліку населених пунктів у області, де на меморіалах загиблим у Другій світовій війні розміщено макет ордену "Вітчизняної війни" із зображенням на ньому серпа та молота; щодо надання копій документів; про надання інформації про кількість жінок ветеранок у Херсонській області; про надання переліку населених пунктів, де станом на 25.04 наявні пам'ятники Леніну; про надання інформації  про результати виконання Указу Президента України №44/2016 "Про шефську допомогу військовим частинам Збройних Сил України»; щодо надання інформації про ВПО; щодо ідентифікації заповідача; про інформацію щодо закладів області, які надають психіатричну допомогу; щодо повного переліку нерухомих пам’яток та об’єктів культурної спадщини України - національного значення, місцевого значення; щодо наявності земель комунальної власності.

Звіт ІІ квартал 2021 року

Протягом ІІІ кварталу 2021 року до Присиваської сільської ради надійшло надійшло 24 запити про надання публічної інформації, з яких: електронною поштою – 6, поштою – 3, через AСКОД – 4. Від державних установ – 10; від громадян – 14.
Запити стосувалися: інформації щодо земельних ділянок та надання графічних матеріалів; щодо надання інформації про акти обстеження земельних ділянок; щодо надання копій документів про укладання договорів; щодо створення інформаційних паспортів території (паспорти мовлення); щодо правового статусу землі; щодо Проекту Закону «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо реформування сфери містобудівної діяльності» від 11.06.2021 № 5655; щодо військових кладовищ області для воїнів російсько-української війни, їх місце розташування, церемоніал поховання; щодо розвитку велосипедної інфраструктури; щодо розміру заробітної плати.