Присиваська сільська територіальна громада (Prysyvaska village territorial community)
Каховський район, Херсонська область

Звіти за 2021 рік

Звіт І квартал 2021 року

Протягом І кварталу 2021 року до Присиваської сільської ради надійшло надійшло 22 запити про надання публічної інформації, з яких: електронною поштою – 5, поштою – 9, через електронну систему документообігу AСКOД – 4. Від державних установ – 5; від громадян – 17.

Запити стосувалися: інформації щодо земельних ділянок та надання графічних матеріалів; щодо тарифів КП «Струмок»; щодо надання інформації про дошкільні та загальноосвітні навчальні заклади Присиваської територіальної громади; щодо утворення Служби у справах дітей; інформації щодо розподілу коштів; щодо фактичного місця проживання громадян; інформації щодо наявності соціального житла на території громади; щодо наявності та функціонування центрів обліку та реінтеграції бездомних; щодо постраждалих внаслідок Чорнобильської катастрофи.