Як дістатися? Де зупинитися?

Як доїхати до Лемурійського озера?

Лемурійське озеро розташоване у селі Григорівка Каховського району, за 140 кілометрів від Херсона.

Відстань від Києва – 686 кілометрів. Зі столиці можна дістатися до Херсона потягом, автобусом чи скористатися BlaBlaCar. З Херсона до с.Григорівка можна доїхати власним автомобілем чи автобусом.

10:15

12:50

Пт, Нд

15:30

Херсон – Новотроїцьке

13:55

Відстань від Григорівки до Лемурійського озера – 4 км, дорога грунтова. Дістатися туди можна власним автомобілем, скористатися послугами місцевих приватних перевізників чи дійти пішки степовими дорогами.

Де зупинитися та як провести дозвілля?

В Присиваській ТГ розвивається «зелений» туризм і гостинні господарі завжди радо зустрічають гостей та туристів в своїх садибах. Власники створюють всі комфортні умови, щоб Ви могли повноцінно відпочити та насолодитися вікендом в сільській місцевості. Перелік садиб за посиланням: https://grygorivska-gromada.gov.ua/sadibi-silskogo-zelenogo-turizmu-1525724246/.

Поселитися можна й в міні-готелі «Мега Сиваш», що в с.Григорівка. Але номер бронювати треба заздалегідь: https://hotel-23135.business.site/. Сучасні комфортні номери, облаштована для відпочинку територія, можливість замовити їжу, приготовану на мангалі, доповнюють відпочинок на Лемурійському озері.

За 260 м від готелю знаходиться кафе «Ніка», де можна повноцінно поснідати, пообідати та повечеряти. Кафе працює щодня з 10:00 до 23:00. Також можна замовити проведення заходу. Для обговорення умов його проведення необхідно зателефонувати власниці закладу Чеботару Аллі Василівні за тел. +380 95 015 4516; +380 96 095 92 02.

В с. Григорівка в достатній кількості діють продуктові та продовольчі магазини.

Наявний спортивний майданчик для міні-футболу зі штучним покриттям.

Діє «Центр спорту та дитячо-юнацької творчості», в якому можна безкоштовно позайматись у новенькій тренажерній залі, пограти в теніс чи більярд.

Для любителів історії працює краєзнавчий музей з унікальними експонатами. Якщо бажаєте відвідати музей, звертайтеся до Павла Робака за тел. +380 50 164 72 42.

Як доїхати до Іванівської коси?

Іванівська коса знаходиться біля с.Іванівка Присиваської ТГ за 160 км від м. Херсон.

Відстань від Києва – 700 кілометрів. Зі столиці можна добратися до Херсона потягом, автобусом чи скористатися BlaBlaCar. З обласного центру сюди можна доїхати приватним автомобілем чи автобусом.

10:15

12:50

Пт, Нд

15:30

Херсон – Новотроїцьке

13:55

Відстань від Іванівки до Іванівської коси – 3,5 км. Дістатися туди можна власним автомобілем чи дійти пішки степовими грунтовими дорогами.

Де зупинитися на Іванівській косі?

Зупинитися Ви можете в одній з пропонованих приватних садиб, список яких знайдете за посиланням: https://grygorivska-gromada.gov.ua/sadibi-silskogo-zelenogo-turizmu-1525724246/.

В Іванівці є 3 магазини, серед них і промислові, і продовольчі. Функціонує спортивний клуб.

Як дістатися з Присиваської ТГ до Херсону?

Час відправлення

Іванівка – Херсон (через П-Костянтинівку)

С.Іванівка – 05:30

С.Григорівка – 05:56