Жовтень 2021

Проект рішення "Про відмову у наданні дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства".

Проект рішення "Про внесення змін до договору оренди землі № б/н від 30.05.2011 року, укладеного з ТОВ "Сивашенергопром".

Проект рішення "Про Програму захисту прав дітей та розвитку сімейних форм виховання на 2021-2024 роки".

Додаток до проекту рішення.

Проект рішення "Про укладання Меморандуму про взаєморозуміння та співпрацю між Присиваською сільською радою та Міжнародною благодійною організацією "Фонд Східна Європа" щодо впровадження Єдиної платформи місцевої електронної демократії "е-DEM", конструктора сайтів та чат-боту "СВОЇ" Присиваської сільської територіальної громади".

Проект рішення "Про внесення змін до рішення від 27 серпня 2020 року № 816 "Про затвердження документації із землеустрою щодо відведення земельних ділянк у власність".

Проект рішення "Про надання дозволу на розробку проекту щодо зміни цільового призначення земельних ділянок".

Проект рішення "Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду АТ "ХЕРСОНОБЛЕНЕРГО".

Проект рішення "Про надання дозволу на проведення експертної грошової оцінки земельної ділянки для продажу земельної ділянки".