Присиваська сільська ОТГ (Prysyvaska village united territorial community)

Шановні жителі Присиваської громади!

На цьому сайті Ви зможете ознайомитись із проектом Статуту громади.  Пропозиції щодо включення важливих  (на Вашу думку) питань приймаються з понеділка по четвер з 08:00 до 17:15 години та в п'ятницю з 08:00 до 16:00 години по телефону (53-3-31) та в письмовій формі.

Апарат сільської ради

Про обладнання стендів, дошок оголошень та відведення місць для розміщення матеріалів передвиборної агітації

Враховуючи  постанову Верховної Ради України від 15 липня 2020 року № 795-IX «Про призначення чергових місцевих виборів у 2020 році», відповідно Рішення № 809 XLIII сесії VII скликання від 27.08.2020 року, на території Присиваської територіальної громади облаштовані стенди, дошки оголошень та відведені місця для розміщення матеріалів передвиборної агітації.

08:26:13 14.09.2020

Про організацію заходів з проведення осінньої кампанії з пероральної імунізації диких м’ясоїдних тварин проти сказу на території Чаплинського району у 2020 році

Чаплинське міжрайонне управління Головного управління Держпродспоживслужби в Херсонській області інформує, що відповідно до виконання Плану протиепізоотичних заходів з профілактики основних інфекційних і паразитарних хвороб тварин в Херсонській області на 2020 рік у III декаді вересня місяця поточного року планується проведення кампанії з пероральної імунізації диких м’ясоїдних тварин на території Чаплинського та Каланчацького районів шляхом розповсюдження принад з вакциною за допомогою авіатранспорту.

08:53:32 10.09.2020

ПОВІДОМЛЕННЯ про оприлюднення проекту документа державного планування та звіту про стратегічну екологічну оцінку Генерального плану та плану зонування (Зонінг) території с. Іванівка

08:27:35 09.09.2020