Херсонська область, Чаплинський район

Шановні жителі Присиваської громади!

На цьому сайті Ви зможете ознайомитись із проектом Статуту громади.  Пропозиції щодо включення важливих  (на Вашу думку) питань приймаються з понеділка по п"ятницю з 8.00 до 17.00 години по телефону (53-3-31) та в письмовій формі.

апарат сільської ради

Міністерство культури України інформує!

З метою розвитку волонтерського руху, відвідування медичних, навчальних закладів, обговорення перспективи реалізації спільних міжнародних гуманітарних проектів, а також ознайомлення з культурною спадщиною європейських країн з 25 березня по 01 квітня 2019 року планується міжнародна культурно-освітня поїздка «Європейська єдність» до Польщі, Литви, Латвії, Естонії та Фінляндії (орієнтовна  програма поїздки додається).

09:17 16.01.2019

Увага! Оголошення!

До Вашої уваги графік прийому громадян за місцем їх проживання головою районної державної адміністрації та керівником апарату районної державної адміністрації на перше півріччя 2019 року:

13:55 10.01.2019

Департамент фінансів Житомирської обласної державної адміністрації звертається з проханням допомогти!

Департамент фінансів Житомирської обласної державної адміністрації звертається з проханням допомогти у лікуванні начальника фінансового управління Бердичівської міської ради ПАЦАТИ Алли Костянтинівни, яка хворіє на тяжке онкологічне захворювання.

09:01 10.01.2019