Херсонська область, Чаплинський район

Шановні жителі Присиваської громади!

На цьому сайті Ви зможете ознайомитись із проектом Статуту громади.  Пропозиції щодо включення важливих  (на Вашу думку) питань приймаються з понеділка по п"ятницю з 8.00 до 17.00 години по телефону (53-3-31) та в письмовій формі.

апарат сільської ради

ЧАПЛИНСЬКИЙ РАЙОННИЙ ВІЙСЬКОВИЙ КОМІСАРІАТ ЗАПРОШУЄ НА ВІЙСЬКОВУ СЛУЖБУ ЗА КОНТРАКТОМ

На військову службу за контрактом  приймаються громадяни у віці від 18 до 60 років, які визнані придатними за станом здоров’я, мають відповідну фізичну підготовку, пройшли професійно-психологічний відбір і відповідають установленим вимогам проходження військової служби, не мали судимості, з вищою, професійно-технічною або повною загальною середньою освітою.

11:34 08.05.2019