Херсонська область, Чаплинський район

Шановні жителі Присиваської громади!

На цьому сайті Ви зможете ознайомитись із проектом Статуту громади.  Пропозиції щодо включення важливих  (на Вашу думку) питань приймаються з понеділка по п"ятницю з 8.00 до 17.00 години по телефону (53-3-31) та в письмовій формі.

апарат сільської ради

Про семінар «Перспективи розвитку аквакультури на півдні України»

В рамках проведення Міжнародного форуму «АГРОПОРТ ПІВДЕНЬ ХЕРСОН 2019» 18 липня 2019 року о 14 годині на території Міжнародного аеропорту «Херсон» відбудеться семінар «Перспективи розвитку аквакультури на півдні України» .

11:47 19.07.2019

ЧАПЛИНСЬКИЙ РАЙОННИЙ ВІЙСЬКОВИЙ КОМІСАРІАТ ІНФОРМУЄ

На Херсонщині продовжується формування нового 140-го окремого розвідувального батальйону морської піхоти Військово-Морських Сил Збройних Сил України. Пунктом постійної дислокації батальйону визначено м. Скадовськ Херсонської області. Грошове забезпечення військовослужбовців підрозділів морської піхоти ВМС ЗС України виплачується в розмірі від 12000 грн.

08:32 11.07.2019