Присиваська сільська ОТГ (Prysyvaska village united territorial community)

Шановні жителі Присиваської громади!

На цьому сайті Ви зможете ознайомитись із проектом Статуту громади.  Пропозиції щодо включення важливих  (на Вашу думку) питань приймаються з понеділка по четвер з 08:00 до 17:15 години та в п'ятницю з 08:00 до 16:00 години по телефону (53-3-31) та в письмовій формі.

Апарат сільської ради

Відкрито реєстрацію першої Всеукраїнської онлайн-конференції на тему: «Реструктуризація боргів громадян & Банкрутство підприємств по-новому 2020»

Громадська рада при Міністерстві юстиції України запрошує громадян України, представників юридичної спільноти, керівників та власників підприємств Вінницької області взяти участь у першій Всеукраїнській онлайн-конференції: «Реструктуризація боргів громадян & Банкрутство підприємств по-новому 2020», яку буде проведено із 3 по 7 лютого 2020 року у форматі інтернет-відеоконференції.

09:54 20.01.2020

Важливе повідомлення для батьків!

З  метою попередження злочинності як з боку дітей, так і проти них, стимулювання відповідальності батьків за виховання та розвиток дітей, законодавством України про охорону та захист прав дитини, встановлено відповідальність за факти перебування дітей без супроводу дорослих у вечірній час на вулиці.

16:35 15.01.2020

НОВІ РАХУНКИ. ДО УВАГИ ПЛАТНИКІВ ПОДАТКІВ, БАНКІВСЬКИХ УСТАНОВ, ЮРИДИЧНИХ ТА ФІЗИЧНИХ ОСІБ

З 1 січня 2020 року Державна казначейська служба України (далі – Казначейство) перейшла на ведення бухгалтерського обліку за Планом рахунків бухгалтерського обліку в державному секторі, затвердженого наказом Міністерства фінансів України від 31.12.2013 №1203, із змінами та доповненнями (далі – План рахунків №1203).

15:38 13.01.2020