Присиваська сільська територіальна громада (Prysyvaska village territorial community)
Каховський район, Херсонська область

Шановні жителі Присиваської громади!

На цьому сайті Ви зможете ознайомитись із проектом Статуту громади.  Пропозиції щодо включення важливих  (на Вашу думку) питань приймаються з понеділка по четвер з 08:00 до 17:15 години та в п'ятницю з 08:00 до 16:00 години по телефону (53-3-31) та в письмовій формі.

Апарат сільської ради

Про отримання гранту на навчання

ГО «Центр зайнятості Вільних людей» реалізується проект, спрямований на соціально-економічну підтримку реінтеграції ветеранів та членів їх сімей, що фінансується Європейським Союзом та впроваджується Міжнародною організацією з міграції (далі – проект).

16:06:46 26.07.2021

Набір за освітньою програмою «Публічне управління та адміністрування» в ХНТУ

Херсонський національний технічний університет з 15 до 23 липня 2021 року включно приймає документи для здобуття ступеня вищої освіти «магістр» за освітньою           програмою «Публічне управління та адміністрування» за кошти юридичних та фізичних осіб (заочна форма навчання).

10:18:57 21.07.2021

До уваги ФГ! Школа фермера ФАО: роль сільських жінок у популяризації екосистемних послуг

23 липня 2021 року Продовольча та сільськогосподарська організація ООН (ФАО) проведе практичну частину тренінгу «Роль сільських жінок у популяризації екосистемних послуг». Тренінг є частиною Польової школи фермера «Створення, реконструкція та управління полезахисними лісовими смугами».

10:05:55 21.07.2021