Присиваська сільська ОТГ (Prysyvaska village united territorial community)

Шановні жителі Присиваської громади!

На цьому сайті Ви зможете ознайомитись із проектом Статуту громади.  Пропозиції щодо включення важливих  (на Вашу думку) питань приймаються з понеділка по четвер з 08:00 до 17:15 години та в п'ятницю з 08:00 до 16:00 години по телефону (53-3-31) та в письмовій формі.

Апарат сільської ради

Термін подання річної декларації про майновий стан і доходи подовжено

Чаплинська державна податкова інспекція Новокаховського управління Головного управління ДПС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі повідомляє, що до 1 липня 2020 року подовжено термін подання річної декларації про майновий стан і доходи.

11:26:34 03.04.2020

Долучайтесь до навчального курсу з підготовки фахівців туристичного супроводу«Туристичний гід»!

Управлінням туризму та курортів Херсонської обласної державної адміністрації спільно із Громадською спілкою «Всеукраїнська асоціація гідів» (ВАГ) в березні 2020 році організовано навчання  та підвищення кваліфікації «Туристичний гід Херсонської області».

14:40:08 01.04.2020

СФГ "Манятин" має на реалізацію велику рогату худобу!

СФГ «Манятин» с.Манятин Славутського району Хмельницької області – племінний завод з розведення великої рогатої худоби має на реалізацію племінні нетелі (глибокої тільності) абердин – ангуської породи (м’ясна порода). Ціна договірна.

11:58:14 31.03.2020

Щодо вступу до Військового коледжу сержантського складу Військового інституту телекомунікацій та інформатизації (м.Полтава)

Відповідно до змін умов вступу до Військового коледжу сержантського складу Військового інституту телекомунікацій та інформатизації (м.Полтава) у 2020 році, вступ на навчання цивільної молоді здійснюється у формі зовнішнього незалежного оцінювання або вступних іспитів, що дає змогу безкоштовно отримати освіту більшій кількості молоді які мають право на пільги. Юнаки та дівчата отримають цивільну спеціальність за освітньо-професійним ступенем фахової передвищої освіти “фаховий молодший бакалавр”, освітньо-професійними програмами (спеціальностями) “Комп’ютерні науки”, “Телекомунікації та радіотехніка”.

11:19:14 26.03.2020

КП «Струмок» доводить до відома! Щодо нарахування субсидій

В 2020 році відшкодування субсидій за комунальні послуги (водопостачання) буде зараховуватися особисто одержувачу субсидій в готівковій або безготівковій формі на банківську картку споживача, а не на розрахунковий рахунок КП «Струмок».

11:00:33 24.03.2020

Опитувальник бізнесу стосовно протидії COVID-19

Ситуація з розповсюдженням коронавірусної інфекції COVID-19 у світі потребує особливої уваги. За оцінками ВООЗ та ECDC ризики розповсюдження цього штаму вірусу залишаються високими як на регіональному, так і на глобальному рівнях.

08:50:06 23.03.2020