Присиваська сільська територіальна громада (Prysyvaska village territorial community)
Каховський район, Херсонська область

Шановні жителі Присиваської громади!

На цьому сайті Ви зможете ознайомитись із проектом Статуту громади.  Пропозиції щодо включення важливих  (на Вашу думку) питань приймаються з понеділка по четвер з 08:00 до 17:15 години та в п'ятницю з 08:00 до 16:00 години по телефону (53-3-31) та в письмовій формі.

Апарат сільської ради

Новотроїцьке відділення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Херсонській області інформує: заяву-розрахунок на виплату лікарняних і декретних роботодавці мають подати упродовж 5 робочих днів

Під захистом Фонду соціального страхування України знаходиться понад 12 мільйонів працівників, фізичних осіб-підприємців, самозайнятих осіб, членів фермерських господарств та інших. Усі вони в разі настання страхового випадку мають право на матеріальне забезпечення, страхові виплати, а також медико-соціальні послуги за кошти Фонду. Зокрема, ФССУ компенсує для них втрачений заробіток за період лікування або відпустки по вагітності та пологах.

10:24:36 25.02.2021

Щодо Правил утримання та збереження полезахисних лісових смуг

Міністерство розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України звертає увагу, що Кабінетом Міністрів України 22 липня 2020 року прийнято постанову № 650, якою затверджено Правила утримання та збереження полезахисних лісових смуг, розташованих на землях сільськогосподарського призначення, а також внесено зміни до Типового договору оренди землі, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 3 березня 2004 року № 220.

11:18:11 24.02.2021