Херсонська область, Чаплинський район

Шановні жителі Присиваської громади!

На цьому сайті Ви зможете ознайомитись із проектом Статуту громади.  Пропозиції щодо включення важливих  (на Вашу думку) питань приймаються з понеділка по п"ятницю з 8.00 до 17.00 години по телефону (53-3-31) та в письмовій формі.

апарат сільської ради

ДЕРЖАВНА ФІСКАЛЬНА СЛУЖБА УКРАЇНИ ПОВІДОМЛЯЄ ПРО ЗАКІНЧЕННЯ ТЕРМІНУ ДІЇ РАХУНКІВ ЗІ СТАРИМИ РЕКВІЗИТАМИ!!!

Звертаємо увагу платників, що граничний термін перехідного періоду функціонування централізованої моделі виконання дохідної частини бюджетів закінчився 11.09.2018, отже з 11.09.2018 кошти, які сплачуються платниками на старі рахунки, не зараховуються до бюджетів, а повертаються платникам, як нез’ясовані надходження.

17:22 16.11.2018

Чаплинський районний військовий комісаріат ЗАПРОШУЄ на військову службу за контрактом!

На військову службу за контрактом до рядового, сержантського і старшинського складу приймаються: громадяни призовного віку, які мають вищу, професійно-технічну, повну або базову загальну середню освіту і не проходили строкової військової служби; а також військовозобов’язані та жінки, які не мають військових звань офіцерського складу, з відповідною освітою та спеціальною підготовкою. Вік для прийняття кандидатів на військову службу за контрактом становить від 18 до 40 років (граничний вік прийняття в особливий період збільшується до 60 років для чоловіків, для жінок - до 50 років).

16:04 14.11.2018

Херсонське регіональне відділення Асоціації міст України звертає увагу!

Херсонське регіональне відділення Асоціації міст України звертає увагу, що 13 квітня 2017 року прийнято Закон України «Про ринок електричної енергії» (№2019-VIIІ), згідно з яким змінився алгоритм закупівель електроенергії. Відповідно до зазначеного Закону розмежовується діяльність щодо постачання та розподілу електроенергії, а відтак передбачено укладання двох окремих договорів: договір про закупівлю електроенергії з постачальником електроенергії та договір про закупівлю послуг з розподілу електроенергії з оператором системи розподілу.

13:48 13.11.2018

Увага! Головне управління ДФС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі надає інформацію!

Головне управління ДФС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі, з метою інформування громадян об’єднаних територіальних громад, як споживачів (покупців) так і платників податків-користувачів реєстраторів розрахункових операцій повідомляє наступне.

14:19 12.11.2018

Головне управління Держпраці у Херсонській області інформує!

Відповідно до розпорядження Кабінету Міністрів України від 05.09.2018 № 649-р «Про заходи, спрямовані на детінізацію відносин у сфері зайнятості населення» Головним управлінням Держпраці у Херсонській області спільно з представниками фіскальної служби, Пенсійного фонду та Національної поліції розпочато комплексні заходи, спрямовані на детінізацію зайнятості та доходів населення.

16:49 01.11.2018