Присиваська сільська територіальна громада (Prysyvaska village territorial community)
Каховський район, Херсонська область

Шановні жителі Присиваської громади!

На цьому сайті Ви зможете ознайомитись із проектом Статуту громади.  Пропозиції щодо включення важливих  (на Вашу думку) питань приймаються з понеділка по четвер з 08:00 до 17:15 години та в п'ятницю з 08:00 до 16:00 години по телефону (53-3-31) та в письмовій формі.

Апарат сільської ради

Долучайтесь до онлайн-семінару «Підвищення ефективності агропромислового виробництва»

У рамках Тижня Відкритого Уряду, який проводитиметься з 17 по 21 травня 2021 року у країнах-учасницях Ініціативи «Партнерство «Відкритий Уряд», Департаментом розвитку сільського господарства та зрошення обласної державної адміністрації за участі представників Програми з аграрного і сільського розвитку (USAID АГРО), Головного управління Держпродспоживслужби в Херсонській області. Херсонського відділення Українського державного фонду підтримки фермерських господарств та Інституту зрошуваного землеробства НААН України, 18 травня 2021 року о 10:00 планується проведення онлайн-семінару: «Підвищення ефективності агропромислового виробництва».

10:32:50 17.05.2021

Щодо безкоштовної експертної та інвестиційної підтримки для підприємців

Держенергоефективності, як центральний орган виконавчої влади, що реалізує державну політику у сферах енергоефективності, відновлюваної енергетики та альтернативних видів палива, зацікавлене у впровадженні проектів, що забезпечують зменшення споживання викопних видів палива, сприяють декарбонізації та підвищують рівень енергетичної незалежності країни.

09:36:05 13.05.2021

Правила поводження в охоронних зонах електромереж

Охоронна зона електромереж – територія довкола електрообладнання – повітряних та кабельних ліній електропередач, трансформаторних підстанцій, розподільних пристроїв тощо, в межах якої встановлені спеціальні правила поводження з метою збереження цього обладнання та запобігання нещасним випадкам внаслідок ураження електрострумом.

09:10:00 13.05.2021

Урядова програма підтримки для фермерських господарств (ФГ) та сімейних фермерських господарств (СФГ) за утримання корів усіх напрямів продуктивності

Постанова Кабінету Міністрів України від 07 лютого 2018 року № 106 «Про затвердження Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для надання фінансової підтримки розвитку фермерських господарств» (із змінами від 21.04.2021 р. №384)

08:49:22 07.05.2021