Херсонська область, Чаплинський район

Шановні жителі Присиваської громади!

На цьому сайті Ви зможете ознайомитись із проектом Статуту громади.  Пропозиції щодо включення важливих  (на Вашу думку) питань приймаються з понеділка по п"ятницю з 8.00 до 17.00 години по телефону (53-3-31) та в письмовій формі.

апарат сільської ради

ОГОЛОШЕННЯ! Щодо громадського обговорення в с. Строганівка!

26.09.2019 року о 10:00 в с. Строганівка в сільському будинку культури відбудеться громадське обговорення щодо можливого добровільного приєднання територіальних громад сіл: Василівка та Дружелюбівка Василівської сільської ради, Новопокровка та Ясна Поляна Новопокровської сільської ради, Новомиколаївка Новомиколаївської сільської ради, Новотроїцького району Херсонської області до Присиваської сільської об’єднаної територіальної громади.

08:19 20.09.2019

За запитом органів місцевого самоврядування та суб'єктів господарювання навчально-методичний центр цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Херсонської області (далі Центр) здійснює спеціальну підготовку працівників місцевої пожежної охорони та членів добровільної пожежної охорони на договірній основі (орієнтовна вартість навчання, в залежності від наповнення групи, складає 1800 грн. на одного слухача). Термін підготовки - 140 годин (20 навчальних днів, близько 1 місяця, із них 13 навчальних днів - теоретична підготовка і 7 практична).

11:50 16.09.2019