Жовтень 2020

Проект рішення "Про надання дозволу на розробку технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості)".

Проект рішення "Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості)".

Проект рішення "Про передачу земельної ділянки в оренду".

Проект рішення "Про передачу земельних ділянок колективної власності у комунальну власність".

Проект рішення "Про надання дозволу (згоди) на відновлення (встановлення) меж земельної ділянки".

Проект рішення "Про надання дозволу (згоди) на відновлення меж земельної ділянки".

Проект рішення "Про надання дозволу на проведення експертної грошової оцінки земельної ділянки для продажу земельної ділянки".

Проект рішення "Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земель".

Проект рішення "Про затвердження документації із землеустрою та надання земельної ділянки у власність".

Проект рішення "Про затвердження документації із землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність".

Проект рішення "Про затвердження проекту землеустрою щодо зміни цільового призначення земельної ділянки".

Проект рішення "Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо зміни цільового призначення земельної ділянки".

Проект рішення "Про надання дозволу на розробку проектів землеустрою (за межами населених пунктів)".

Проект рішення "Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства".

Проект рішення "Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості)".

Проект рішення "Про затвердження документації із землеустрою щодо відведених земельних ділянок у власність".

Проект рішення "Про надання дозволу на розробку проекту із землеустрою щодо відведення у власність земельних ділянок для ведення особистого селянського господарства".

Проект рішення "Про затвердження технічних документацій з нормативної грошової оцінки земельних ділянок".

Проект рішення "Про надання згоди на поділ земельних ділянок".

Проект рішення "Про розробку детального плану території".

Проект рішення "Про затвердження Детального плану території".

Проект рішення "Про внесення змін до рішення від 08.09.2017 року №98 "Про затвердження переліку земельних ділянок несільськогосподарського призначення, підготовлених для продажу та прав оренди на них на конкурентних засадах на території Григорівської сільської ради Присиваської ОТГ".

Проект рішення "Про затвердження Дорожньої карти із залученням громадян Присиваської ОТГ на 2020-2022 роки".

Додаток до проекту рішення "Про затвердження дорожньої карти із залученням громадян Присиваської ОТГ на 2020-2022 роки".

Проект рішення "Про відображеня в обліку збільшення вартості дороги по вул.Паркова в с.Григорівка".

Проект рішення "Про виконання бюджету Григорівської сільської ради за 9 місяців 2020 року".

Проект рішення "Про визначення об'єктів нерухомого майна комунальної власності, що можуть бути передані в оренду".

Проект рішення "Про затвердження інформаційних і технологічних карток адміністративних послуг, що надаються через Центр надання адміністративних послуг Присиваської сільської ради".