Вересень 2021

Проект рішення "Про передачу земельної ділянки в оренду".

Проект рішення "Про розробку комплексного плану просторового розвитку території Присиваської сільської ради".

Проект рішення "Про внесення змін до рішення від 28.05.2020 року № 755 "Про передачу комунального майна у власність".

Проект рішення "Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земельної ділянки комунальної власності".

Проект рішення "Про прийняття земельних ділянок у комунальну власність".

Проект рішення "Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки".

Проект рішення "Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі на місцевості".

Проект рішення "Про затвердження проекту землеустрою та передачі земельних ділянок в оренду".

Проект рішення "Про внесення змін та доповнень до рішення ІІІ сесії сільської ради VІІІ скликання від 24.12.2020 року №88 "Про бюджет Присиваської сільської територіальної громади на 2021 рік".

Проект рішення "Про затвердження звіту про оцінку вартості комунального майна та впорядкування орендних відносин майна комунальних власності Присиваської сільської ради".

Проект рішення "Про прийняття до комунальної власності та взяття на баланс Присиваської сільської ради окремого індивідуально визначеного майна об'єктів спільної власності територіальних громад Каховського району".

Проект рішення "Про внесення змін та доповнень XL сесії VII скликання Григорівської сільської ради від 14 квітня 2020 року №172 "Про затвердження Переліку адміністративних послуг, які надаються через Центр надання адміністративних послуг, які надаються через Центр надання адміністративних послуг Григорівської сільської ради Присиваської сільської об'єднаної територіальної громади".

Проект рішення "Про внесення змін до рішення від 05 березня 2021 року № 106 "Про затвердження переліку об'єктів майна комунальної власності, які підлягають передачі в оренду та включення їх до Переліку першого типу, щодо яких прийнято рішення про передачу в оренду на аукціоні та Переліку другого типу, щодо яких прийнято рішення про передачу в оренду проведення аукціону".

Проект рішення "Про передачу майна в оренду індивідуально визначеного майна Присиваської сільської ради".

Проект рішення "Про затвердження документації із землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність".

Проект рішення "Про затвердження проекту із землеустрою та надання земельної ділянки у власність".

Проект рішення "Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд".

Проект рішення "Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості)".

Проект рішення "Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою та технічних документацій земельних ділянок".

Проект рішення "Про надання дозволу (згоди) на відновлення меж земельної ділянки".

Проект рішення "Про внесення змін до місцевих програм Присиваської сільської ради".