XXXVІII сесія VII скликання від 12.02.2020 року

Рішення № 659 "Звіт сільського голови про діяльність виконавчого органу Григорівської сільської ради Присиваської сільської ОТГ за 2019 рік".

Рішення № 660 "Про виконання бюджету Григорівської сільської ради за 2019 рік".

Рішення № 661 "Звіт про виконання "Програми економічного, соціального та культурного розвитку Григорівської сільської ради на 2019 рік" за 12 місяців 2019 року".

Додаток до рішення № 661.

Рішення № 662 "Про внесення змін та доповнень до рішення XXXVII сесії сільської ради VII скликання №620 від 24.12.2019 року "Про сільський бюджет на 2020 рік".

Додаток 1 до рішення № 662.

Додаток 2 до рішення № 662.

Додаток 3 до рішення № 662.

Додаток 4 до рішення № 662.

Додаток 5 до рішення № 662.

Додаток 6 до рішення № 662.

Додаток 7 до рішення № 662.

Рішення № 663 "Про затвердження експертного звіту проектної документації".

Рішення № 664 "Про укладання договору про передачу міжбюджетних трансфертів".

Рішення № 665 "Про затвердження програми "Власний дім" на 2020 рік".

Рішення № 667 "Про затвердження Програми розвитку інформаційного простору Присиваської сільської об'єднаної територіальної громади на 2020-2022 роки".

Додаток до рішення № 667.

Рішення № 668 "Про внесення змін до Положення про партиципаторне бюджетування та Програми реалізації партиципаторного бюджету (Бюджету участі) в Григорівській сільській раді Присиваської сільської об'єднаної територіальної громади на 2019-2022 роки".

Програма реалізації партиципаторного бюджету (Бюджету участі) в Григорівській сільській раді Присиваської сільської об'єднаної територіальної громади на 2019-2022 роки.

Положення про партиципаторне бюджетування (Бюджет участі) в Григорівській сільській раді Присиваської сільської об'єднаної територіальної громади.

Додаток 1 до Положення.

Додаток 2 до Положення.

Додаток 3 до Положення.

Додаток 4 до Положення.

Додаток 5 до Положення.

Додаток 6 до Положення.

Додаток 7 до Положення.

Додаток 8 до Положення.

Додаток 9 до Положення.

Рішення № 669 "Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земель".

Рішення № 670 "Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду".

Рішення № 671 "Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земель".

Рішення № 672 "Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок в постійне користування".

Рішення № 673 "Про надання земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства".

Рішення № 674 "Про надання дозволу на розробку проекту із землеустрою щодо відведення у власність земельних ділянок для ведення особистого селянського господарства".

Рішення № 675 "Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення)  меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд".

Рішення № 676 "Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність в розмірі земельної частки (паю)".

Рішення № 677 "Про надання згоди на поділ земельних ділянок".

Рішення № 678 "Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості)".

Рішення № 679 "Про затвердження документації із землеустрою та надання земельної ділянки у власність без зміни цільового призначення".

Рішення № 680 "Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність в розмірі земельної частки (паю)".

Рішення № 681 "Про затвердження документації із землеустрою та надання земельної ділянки у власність без зміни цільового призначення".

Рішення № 682 "Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для передачі її у власність".

Рішення № 683 "Про надання земельних ділянок для ведення особистого селянського господарства".

Рішення № 684 "Про надання дозволу (згоди) на відновлення меж земельної ділянки".

Рішення № 685 "Про встановлення надбавки за вислугу років сільському голові".

Рішення № 686 "Про надання сільському голові Кліщевському С.О. відпустки та виплати матеріальної допомоги".

Рішення № 687 "Про внесення змін щодо прізвища".

Рішення № 688 "Про кадрові зміни в КП "Струмок".

Рішення № 691 "Про затвердження документації із землеустрою та надання земельної ділянки у власність без зміни цільового призначення".

Рішення № 692 "Про надання земельної ділянки у власність для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд".

Рішення № 693 "Про надання згоди на розробку детального плану території за межами населеного пункту с.Григорівка".

Рішення № 696 "Про внесення змін до Статуту комунального підприємства "Струмок" у новій редакції".

Рішення № 697 "Про договір позички приватного легкового автомобіля".