Лютий 2018

проект рішення "Про надання погодження на передачу у власність земельних ділянок для ведення особистого селянського господарства"

проект рішення "Про   виконання  бюджету  Григорівської  сільської  ради  за  12 місяців  2017  року"

додаток 1

додаток 2

додаток 3

проект рішення "Про внесення змін та доповнень до рішення ХІІІ сесії сільської ради VІІІ скликання «Про сільський бюджет на 2018 рік» №145 від  22.12.2017р.

додаток до проекту рішеня "Про внесення змін та доповнень до рішення XIII сесії сільської ради VIII скликання "Про сільський бюджет на 2018 рік №145 від 22.12.2017року"

проект рішення "Про внесення змін та доповнень до рішення ХІІІ сесії сільської ради VІІІ скликання № 145 від 22.12.2017 року «Про сільський бюджет на 2018 рік»

додаток до проекту рішення Про внесення змін та доповнень до рішення XIII сесії сільської ради VIII скликання № 145 від 22.12.2017 року "Про сільський бюджет на 2018 рік"

проект рішення "Про укладення договору про передачу міжбюджетних трансфертів"