VІ сесія VІІІ скликання від 13.07.2021 року

Рішення № 198 "Про виконання бюджету Присиваської сільської ради за І квартал 2021 року".

Додаток 1 до рішення № 198.

Додаток 2 до рішення № 198.

Рішення № 199 "Про затвердження звіту з реалізації "Стратегії розвитку Григорівської сільської ради Присиваської об'єднаної територіальної громади на 2018-2026 роки", внесення змін та затвердження Стратегії в новій редакції".

Додаток 1 до рішення № 199.

Додаток 2 до рішення № 199.

Додаток 3 до рішення № 199.

Рішення № 200 "Про внесення змін та доповнень до рішення ІІІ сесії сільської ради VІІІ скликання від 24.12.2020 року № 88 "Про бюджет Присиваської сільської територіальної громади на 2021 рік".

Додаток 1 до рішення № 200.

Додаток 2 до рішення № 200.

Додаток 3 до рішення № 200.

Додаток 4 до рішення № 200.

Додаток 5 до рішення № 200.

Додаток 6 до рішення № 200.

Додаток 7 до рішення № 200.

Рішення № 201 "Про укладання договору про передачу міжбюджетних трансфертів".

Рішення № 202 "Про затвердження зведеного кошторисного розрахунку вартості об'єкта будівництва".

Рішення № 203 "Про затвердження Положення про порядок закріплення майна комунальної власності територіальної громади Присиваської сільської ради на праві господарського відання або оперативного управління".

Рішення № 204 "Про завтердження переліку проєктів-переможців Програми реалізації партиципаторного бюджету (Бюджету участі) в Присиваській сільській раді територіальної громаи на 2019-2022 роки".

Рішення № 205 "Про передачу майна комунальної власності територіальної громади Присиваської сільської ради на баланс комунальному підприємству "Струмок" на праві господарського відання".

Рішення № 206 "Про надання згоди на прийняття окремого індивідуально визначеного майна об'єктів спільної власності територіальних громад Каховського району в комунальну власність Присиваської сільської територіальної громади в особі Присиваської сільської ради".

Додатки до рішення № 206.

Рішення № 207 "Про прийняття до комунальної власності та взяття на баланс Присиваської сільської ради із спільної власності територіальних громад Чаплинського району амбулаторію .Строганівка".

Рішення № 208 "Про передачу майна комунальної власності територіальної громади Присиваської сільської ради на баланс комунальному підприємству "Струмок" на парві госпдарського відання".

Рішення № 209 "Про внесення змін до складу виконавчого комітету".

Рішення № 210 "Про організацію надання адміністративних послуг із застосуванням спеціальної валізки "Мобільний кейс".

Рішення № 211 "Про встановлення місцевих податків та зборів на території Присиваської сільської ради на 2022 рік".

Рішення № 212 "Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості)".

Рішення № 213 "Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд".

Рішення № 214 "Про надання дозволу (згоди) на відновлення меж земельної ділянки".

Рішення № 215 "Про затвердження проекту із землеустрою та надання земельної ділянки у власність".

Рішення № 216 "Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок".

Рішення № 217 "Про затвердження документації із землеустрою та надання земельної ділянки у власність".

Рішення № 218 "Про затвердження документації із землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність".

Рішення № 219 "Про внесення змін до договору оренди ФГ "Хлібороб".

Рішення № 220 "Про передачу земельної ділянки в оренду".

Рішення № 221 "Про затвердження поділу земельних ділянок".

Рішення № 222 "Про надання дозволу на розробку проектів землеустрою (за межами населених пунктів)".

Рішення № 223 "Про затвердження звіту про оцінку внутрішньогосподарської меліоративної системи".

Рішення № 224 "Про закриття інклюзивної групи в Іванівському дошкільному навчальному закладі "Веселка" Присиваської сільської ради".

Рішення № 225 "Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою та технічних документацій земельних ділянок".

Рішення № 226 "Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду".

Рішення № 227 "Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж частини земельної ділянки".

Рішення № 228 "Про внесення змін до рішення IV  сесії VIII скликання від 05 березня 2021 року № 113 "Про створення Служби у справах дітей Присиваської сільської ради, затвердження Положення та вжиття заходів щодо державної реєстрації".

Рішення № 229 "Про затвердження Програми підтримки Каховського РВ УСБУ в Херсонській області на 2021 рік".

Додаток до рішення № 229.

Рішення № 230 "Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості)".