ХХХІІ сесія VII скликання від 22.08.2019 року

Рішення № 499 "Про виконання бюджету Григорівської сільської ради за І квартал 2019 року".

Додаток до рішення № 499.

Рішення № 500 "Про перерахування коштів".

Рішення № 501 "Про внесення змін та доповнень до рішення ХХVІІ сесії сільської ради VІІ скликання № 366 "Про сільський бюджет на 2019 рік" від 19.12.2018 року".

Додаток 1 до рішення № 501.

Додаток 2 до рішення № 501.

Додаток 3 до рішення № 501.

Додаток 5 до рішення № 501.

Додаток 6 до рішення № 501.

Додаток 7 до рішення № 501.

Рішення № 502 "Про затвердження проектної документації".

Рішення № 503 "Про укладання договору про передачу міжбюджетних трансфертів".

Рішення № 504 "Про затвердження Положення про відділ бухгалтерського обліку, звітності, господарської діяльності та соціального забезпечення Григорівської сільської ради".

Рішення № 505 "Про внесення змін до Плану діяльності з підготовки проектів регуляторних актів Григорівської сільської ради".

Рішення № 506 "Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд".

Рішення № 507 "Про надання дозволу (згоди) на відновлення меж земельної ділянки".

Рішення № 508 "Про надання дозволу на розробку технічної докуметації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для надання у власність".

Рішення № 509 "Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок в постійне користування КП "Струмок" для сінокосіння і випасу худоби".

Рішення № 510 "Про надання земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства".

Рішення № 511 "Про затвердження проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність".

Рішення № 512 "Про внесення змін до договору оренди земельної ділянки".

Рішення № 513 "Про надання дозволу на розробку проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність в розмірі земельної частки (паю)".

Рішення № 514 "Про надання дозволу на розробку технічних документацій із землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність в розмірі земельної частки (паю)".

Рішення № 515 "Про затвердження Положення про оренду комунального майна Присиваської об'єднаної територіальної громади".

Рішення № 516 "Про затвердження Статуту Присиваської сільської об'єднаної територіальної громади".

Додаток до рішення № 516 "Статут Присиваської сільської об'єднаної територіальної громади Григорівської сільської ради Чаплинського району Херсонської області".

Рішення № 517 "Про надання згоди на прийняття мультимедійного обладнання (інтерактивний комплекс) із спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Херсонської області до комунальної власності Григорівської сільської ради".

Рішення № 518 "Про встановлення розміру ставки туристичного збору на території Григорівської сільської ради та затвердження Положення про туристичний збір".

Рішення № 519 "Звіт про виконання "Стратегії розвитку Григорівської сільської ради Присиваської об'єднаної територіальної громади на 2018-2026 роки" за 2018 рік".

Рішення № 520 "Про внесення змін та доповнень до "Стратегії розвитку Григорівської сільської ради Присиваської об"єднаної територіальної громади на 2018-2026 роки"

Рішення № 521 "Про оцінку дощувальних машин "Фрегат", які встановлені за межами с.Григорівка, Чаплинського району, Херсонської області".

Рішення № 522 "Про преміювання та інші виплати".

Рішення № 523 "Про надання дозволу на розробку проектів землеустрою щодо відведення у власність земельних ділянок для ведення особистого господарства".

Рішення № 524 "Про передачу земельних ділянок колективної власності у комунальну власність".

Рішення № 525 "Про затвердження Порядку виявлення та набуття у комунальну власність Присиваської об'єднаної територіальної громади нерухомого майна, визнаного судом відумерлою спадщиною".

Рішення № 526 "Про затвердження проектів землеустрою для ведення особистого селянського господарства".

Рішення № 527 "Про надання дозволу на розробку проектів землеустрою (за межами населених пунктів)".

Рішення № 528 "Про проведення інвентаризації масиву земель під майбутніми та існуючими шляхами, дорогами".

Рішення № 529 "Про надання погодження та затвердження Технічної документації із землеустрою про встановлення земельного сервітуту та укладення договору про встановлення земельного сервітуту з ТОВ "СИВАШЕНЕРГОПРОМ".

Рішення № 530 "Про внесення змін до рішення Григорівської сільської ради ХІІ сесія VІІ скликання від 08.09.2016 року № 76 "Про добровільне об'єднання територіальних громад в Присиваську об'єднану територіальну громаду".

Рішення № 531 "Про внесення змін до Положення про відділ освіти, культури, туризму, молоді та спорту Григорівської сільської ради".

Рішення № 532 "Про тимчасову передачу техніки в оперативне управління комунального підприємтсва "Струмок".

Рішення № 533 "Звіт про роботу в.о.старост за 7 місяців 2019 року".

Рішення № 534 "Про внесення змін до штатного розпису працівників комунального підприємства "Струмок".