Григорівська сільська рада Присиваської ОТГ громада
Херсонська область, Чаплинський район

КОНКУРС

розпорядження сільського голови від 30.08.2017 року № 87 "Про оголошення конкурсу на заміщення вакантних григорівської сільської ради"

ПРОТОКОЛ №1 Засідання конкурсної комісії щодо добору кандидатів на посади : начальника фінансового відділу, начальника відділу архітектури, земельних відносин та житлово-комунального господарства, начальника відділу освіти, культури, туризму, молоді і спорту, спеціалістів з бухгалтерського обліку (5 одиниць), спеціаліста І категорії з юридичних питань, спеціаліста з питань контролю, спеціаліста з кадрової роботи, спеціаліста з питань розвитку території та інвестицій.

ПРОТОКОЛ №2 Засідання конкурсної комісії щодо проведення іспиту кандидатів на посади : начальника фінансового відділу, начальника відділу архітектури, земельних відносин та житлово-комунального господарства, начальника відділу освіти, культури, молоді і спорту, спеціалістів з бухгалтерського обліку(4 одиниці), спеціаліста І категорії з юридичних питань, спеціаліста з питань контролю.

ПРОТОКОЛ №3 Засідання конкурсної комісії щодо добору кандидатів на посади :спеціаліста з кадрової роботи, спеціаліста з питань розвитку території та інвестицій