Листопад 2020

Проект рішення "Про передачу в оперативне управління артезіанських свердловин КП "Струмок".

Проект рішення "Про затвердження інформаційних і технологічних карток адміністративних послуг, що надаються через Центр надання адміністративних послуг Присиваської сільської ради територіальної громади".

Проект рішення "Про звільнення від батьківської плати за харчування дітей у Григорівській ЗОШ І-ІІІ ст.".

Проект рішення "Про виконання "Програми економічного, соціального та культурного розвитку Присиваської сільської об'єднаної територіальної громади на 2020 рік" за 9 місяців 2020 року".

Проект рішення "Про присвоєння поштової адреси на складське приміщення".

Проект рішення "Про надання адресної одноразової грошової допомоги для забезпечення призову на строкову службу".

Проект рішення "Про присвоєння поштової адреси на житловий будинок".

Проект рішення "Про визначення переліку об'єктів для відбування кримінального покарання та адміністративного стягнення у виді суспільно-корисних та громадських робіт на території Присиваської сільської ради".

Проект рішення "Про зміну тарифу на водопостачання".