Присиваська сільська ОТГ (Prysyvaska village united territorial community)

Інформаційні картки адміністративних послуг

Інформаційна картка 09-01 "Прийом документів для призначення житлової субсидії".

Інформаційна картка 09-02 "Прийом документів для призначення житлової субсидії".

Інформаційна картка 09-03 "Видача довідки для отримання пільг інвалідам, які не мають права на пенсію чи соціальну допомогу".

Інформаційна картка 09-04 "Прийом документів для призначення тимчасової державної допомоги дітям, батьки яких ухиляються від сплати аліментів, не мають можливості утримувати дитину або місце проживання їх невідоме".

Інформаційна картка 09-05 "Прийом документів для призначення державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім'ям".

Інформаційна картка 09-06 "Прийом документів для призначення державної допомоги у зв'язку з вагітністю та пологами особам, які не застраховані в системі загальнообов'язкового державного соціального страхування".

Інформаційна картка 09-07 "Прийом документів для призначення державної допомоги при народженні дитини".

Інформаційна картка 09-08 "Прийом документів для призначення державної допомоги при усиновленні дитини".

Інформаційна картка 09-09 "Прийом документів для призначення державної допомоги на дітей, над якими встановлено опіку чи піклування".

Інформаційна картка 09-10 "Прийом документів для призначення державної допомоги на дітей одиноким матерям".

Інформаційна картка 09-11 "Надання державної соціальної допомоги інвалідам з дитинства та дітям-інвалідам".

Інформаційна картка 09-12 "Надання надбавки на догляд за інвалідами з дитинства та дітьми-інвалідами".

Інформаційна картка 09-13 "Надання державної соціальної допомоги особам, які не мають права на пенсію, та особам з інвалідністю".

Інформаційна картка 09-14 "Надання державної соціальної допомоги на догляд".

Інформаційна картка 09-15 "Прийом документів для призначення компенсаційної виплати фізичній особі, яка надає соціальні послуги".

Інформаційна картка 09-16 "Надання грошової допомоги особі, яка проживає разом з інвалідом І чи ІІ групи внаслідок психічного розладу, який за висновком лікарської комісії медичного закладу потребує постійного стороннього догляду, на догляд за ним".

Інформаційна картка 09-17 "Прийом заяв на забезпечення путівками на оздоровлення та відпочинок до дитячого закладу дітей, які потребують особливої соціальної уваги та підтримки".

Інформаційна картка 09-18 "Прийом документів для встановлення статусу та видання посвідчень батьків багатодітної сім'ї та дитини з багатодітної сім'ї".

Інформаційна картка 09-19 "Прийом документів для встановлення статусу "Інвалід війни".

Інформаційна картка 09-20 "Прийом документів для встановлення статусу "учасник війни".

Інформаційна картка 09-21 "Прийом документів для встановлення статусу члена сім'ї померлого (загиблого) ветерана війни".

Інформаційна картка 09-22 "Прийом заяв на забезпечення санаторно-курортним лікуванням (путівками) інвалідів з дитинства та внаслідок загального захворювання".

Інформаційна картка 09-23 "Прийом заяв на забезпечення санаторно-курортним лікуванням (путівками), які постраждали під час проведення антитерористичної операції та яким встановлено статус учасника бойових дій чи інваліда війни".

Інформаційна картка 09-24 "Прийом заяв на забезпечення санаторно-курортним лікуванням (путівками) ветеранів війни та осіб, на яких поширюється дія Законів України "Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту".

Інформаційна картка 09-25 "Прийом документів для відшкодування вартості послуги з догляду за дитиною до трьох років "муніципальна няня".

Інформаційна картка 09-26 "Прийом документів для виплати допомоги на дітей, які виховуються у багатодітних сім'ях".

Інформаційна картка 09-27 "Прийом документів для призначення і виплати державної соціальної допомоги на дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, грошового забезпечення батькам-вихователям і прийомним батькам за надання соціальних послуг у дитячих будинках сімейного типу та прийомних сім'ях за принципом "гроші ходять за дитиною".

Інформаційна картка 09-28 "Прийом документів для призначення і виплати соціальної допомоги на утримання дитини в сім'ї патронатного вихователя".

Інформаційна картка 09-29 "Прийом документів для надання щомісячної адресної допомоги внутрішньо переміщеним особам для покриття витрат на проживання, в тому числі на оплату житлово-комунальних послуг".

Інформаційна картка 09-30 "Прийом документів для виплати одноразової винагороди жінкам, яким присвоєно почесне звання "Мати-героїня".

Інформаційна картка 09-31 "Прийом документів для реалізації пілотного проекту "Монетизація одноразової натуральної допомоги "пакунок малюка" у 2020-2021 роках".

Інформаційна картка 09-32 "Прийом документів для оформлення допомоги сосбі, яка доглядає за хворою дитиною".