A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Присиваська сільська територіальна громада (Prysyvaska village territorial community)
Каховський район, Херсонська область

Інформаційні картки адміністративних послуг соціального напрямку

Інформаційна картка 09-01 "Прийом документів для призначення житлової субсидії".

Інформаційна картка 09-02 "Прийом документів для призначення житлової субсидії".

Інформаційна картка 09-03 "Видача довідки для отримання пільг інвалідам, які не мають права на пенсію чи соціальну допомогу".

Інформаційна картка 09-04 "Прийом документів для призначення тимчасової державної допомоги дітям, батьки яких ухиляються від сплати аліментів, не мають можливості утримувати дитину або місце проживання їх невідоме".

Інформаційна картка 09-05 "Прийом документів для призначення державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім'ям".

Інформаційна картка 09-06 "Прийом документів для призначення державної допомоги у зв'язку з вагітністю та пологами особам, які не застраховані в системі загальнообов'язкового державного соціального страхування".

Інформаційна картка 09-07 "Прийом документів для призначення державної допомоги при народженні дитини".

Інформаційна картка 09-08 "Прийом документів для призначення державної допомоги при усиновленні дитини".

Інформаційна картка 09-09 "Прийом документів для призначення державної допомоги на дітей, над якими встановлено опіку чи піклування".

Інформаційна картка 09-10 "Прийом документів для призначення державної допомоги на дітей одиноким матерям".

Інформаційна картка 09-11 "Надання державної соціальної допомоги інвалідам з дитинства та дітям-інвалідам".

Інформаційна картка 09-12 "Надання надбавки на догляд за інвалідами з дитинства та дітьми-інвалідами".

Інформаційна картка 09-13 "Надання державної соціальної допомоги особам, які не мають права на пенсію, та особам з інвалідністю".

Інформаційна картка 09-14 "Надання державної соціальної допомоги на догляд".

Інформаційна картка 09-15 "Призначення пільги на оплату житла, комунальних послуг".

Інформаційна картка 09-16 "Надання грошової допомоги особі, яка проживає разом з інвалідом І чи ІІ групи внаслідок психічного розладу, який за висновком лікарської комісії медичного закладу потребує постійного стороннього догляду, на догляд за ним".

Інформаційна картка 09-17 "Установлення статусу, видача посвідчень батькам багатодітної сім'ї та дитини з багатодітної сім'ї".

Інформаційна картка 09-18 "Взяття на облік для забезпечення санаторно-курортним лікуванням ( путівками) ветеранів війни та осіб, на яких поширюється дія законів України "Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту" та "Про жертви нацистських переслідувань".

Інформаційна картка 09-19 "Призначення державної допомоги на дітей, які виховуються у багатодітних сім'ях".

Інформаційна картка 09-20 "Призначення щомісячної адресної грошової допомоги внутрішньо- переміщеним особам для покриття витрат на проживання, в тому числі на оплату житлово-комунальних послуг".

Інформаційна картка 09-21 "Призначення одноразової винагороди жінкам, яким присвоєно почесне звання України "Мати-героїня".

Інформаційна картка 09-22 "Призначення одноразової натуральної допомоги "пакунок малюка".

Інформаційна картка 09-23 "Прийняття рішення щодо надання соціальних послуг".

Інформаційна картка 09-24 "Видача особі подання про можливість призначення опікуном або піклувальником повнолітньої недієздатної особиабо особи, цивільна дієздатність якої обмежена".

Інформаційна картка 09-25 "Видача дозволу опікуну на вчинення правочинів щодо відмови майнових прав підопічного".

Інформаційна картка 09-26 "Видача дозволу опікуну на вчинення правочинів щодо видання письмових зобов'язань від імені підопічного".

Інформаційна картка 09-27 "Видача дозволу опікуну на вчинення правочинів щодо укладення договорів, які підлягають нотаріальному посвідченню та (або) державній реєстрації, в тому числі договорів щодо поділу або обміну житлового будинку, квартири".

Інформаційна картка 09-28 "Видача опікуну на вчинення правочинів щодо укладення договорів щодо іншого цінного майна".

Інформаційна картка 09-29 "Видача дозволу опікуну на вчинення правочинів щодо управління нерухомим майном або майном, яке потребує постійного управління, власником якого є підопічна недієздатна особа".

Інформаційна картка 09-30 "Видача дозволу опікуну на вчинення правочинів щодо передання нерухомого майна або майна, яке потребує постійного управління, власником якого є підопічна недієздатна особа, в управління іншій особі за договором".

Інформаційна картка 09-31 "Видача піклувальнику дозволу для надання згоду особі, дієздатність якої обмежена, на вчинення правочинів щодо відмови від майнових прав підопічного".

Інформаційна картка 09-32 "Видача піклувальнику дозволу для надання згоди особі, дієздатність якої обмежена, на вчинення правочинів щодо видання письмових зобов'язань від імені підопічного".

Інформаційна картка 09-33 "Видача піклувальнику дозволу на надання згоди особі, дієздатність якох обмежена, на вчинення правочинів щодо укладення договорів, які підлягають нотаріальному посвідченню та (або) державній реєстрації, в тому числі щодо поділу або обміну житлового будинку, квартири".

Інформаційна картка 09-34 "Видача піклувальнику дозволу на надання згоди особі, дієздатність якої обмежена, на вчинення правочинів щодо укладення договорів щодо іншого цінного майна".

Інформаційна картка 09-35 "Призначення державної допомоги одному з батьків усиновлювачам,опікунам, піклувальникам, одному з прийомних батьків, батькам-вихователям, які доглядають за хворою дитиною, якій не встановлено інвалідність".

Інформаційна картка 09-36 "Призначення компенсації за догляд фізичній особі, яка надає соціальні послуги з догляду без здійснення підприємницької діяльності на непрофесійній основі".

Інформаційна картка 09-37 "Призначення тимчасової державної соціальної допомоги непрацюючій особі, яка досягла загального пенсійного віку, але не набула права на пенсійну виплату".

Інформаційна картка 09-38 "Призначення одноразової грошової/матеріальної допомоги особам з інвалідністю та дітям з інвалідністю".

Інформаційна картка 09-39 "Призначення одноразової компенсації сім'ям, які втратили годувальника із числа учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС, смерть яких пов'язана з Чорнобильською катастрофою".

Інформаційна картка 09-40 "Призначення одноразової компенсації дружинам (чоловікам), якщо та (той) не одружився вдруге, померлих громадян, смерть яких пов'язана з Чорнобильською катастрофою, участю у ліквідації наслідків інших ядерних аварій, у ядерних випробуваннях, військових навчаннях із застосуванням ядерної зброї, у складанні ядерних зарядів та здійсненні на них регламентних робіт".

Інформаційна картка 09-41 "Призначення одноразової компенсації батькам померлого учасника ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС, смерть якого пов'язана з Чорнобильською катастрофою".

Інформаційна картка 09-42 "Призначення компенсацій та допомоги учасникам ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС, громадянам, які брали участь у ліквідації інших ядерних аварій та випробувань, у військових навчаннях із застосуванням ядерної зброї, у складанні ядерних зарядів та здійсненні на них регламентних робіт, віднесеним до категорії 1, або 2,або 3; потерпілим від Чорнобильської катастрофи, віднесеним до категорій 1, або 2, або 3; потерпілим від радіаційного опромінення, віднесеним до категорії 1 або 2".

Інформаційна картка 09-43 "Призначення компенсацій та допомоги дітям, які потерпіли від Чорнобильської катастрофи, дітям з інвалідністю, інвалідність яких пов'язана з Чорнобильською катастрофою, та їхнім батькам".

Інформаційна картка 09-44 "Призначення грошової компенсації вартості проїзду до санаторно-курортного закладу і назад особам з інвалідністю внаслідок війни та прирівняним до них особам".

Інформаційна картка 09-45 "Призначення грошової компенсації особам з інвалідністю замість санаторно-курортної путівки".

Інформаційна картка 09-46 "Призначення грошової компенсації вартості проїзду до санаторно-курортного закладу (відділення спинального профілю) і назад особам, які супроводжують осіб з інвалідністю І та ІІ групи з наслідками травм і захворюваннями хребта та спинного мозку".

Інформаційна картка 09-47 "Призначення грошової компенсації вартості самостійного санаторно-курортного лікування осіб з інвалідністю".

Інформаційна картка 09-48 "Призначення грошової компенсації замість санаторно-курортної путівки громадянам, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи".

Інформаційна картка 09-49 "Призначення грошової компенсації особам з інвалідністю на бензин, ремонт і технічне обслуговування автомобілів та на транспортне обслуговування".

Інформаційна картка 09-50 "Призначення грошової компенсації замість санаторно-курортної путівки особам з інвалідністю внаслідок війни та прирівняним до них особам".

Інформаційна картка 09-51 "Видача направлення до реабілітаційних установ особам з інвалідністю, дітям з інвалідністю, дітям віком до трьох років, які належать до групи ризику щодо отримання інвалідності".

Інформаційна картка 09-52 "Видача направлення на проходження обласної, центральної у мм.Києві та Севастополі медико-соціальної експертної комісії для взяття на облік для забезпечення осіб з інвалідністю та законних представників дітей з інвалідністю автомобілем".

Інформаційна картка 09-53 "Видача направлення на забезпечення технічними та іншими засобами реабілітації осіб з інвалідністю та дітей з інвалідністю".

Інформаційна картка 09-54 "Установлення статусу, видача посвідчень особам, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи (відповідно до визначених категорій)".

Інформаційна картка 09-55 "Видача посвідчень особам з інвалідністю та особам з інвалідністю з дитинства".

Інформаційна картка 09-56 "Установлення статусу, видача посвідчень ветеранам праці".

Інформаційна картка 09-57 "Установлення статусу, видача посвідчень жертвам нацистських переслідувань".

Інформаційна картка 09-58 "Взяття на облік для забезпечення санаторно-курортним лікуванням (путівками) осіб з інвалідністю".

Інформаційна картка 09-59 "Взяття на облік для забезпечення санаторно-курортним лікуванням (путівками) громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи".

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь