Присиваська сільська територіальна громада (Prysyvaska village territorial community)
Каховський район, Херсонська область

Центр надання адміністративних послуг Присиваської сільської ради (ЦНАП)

Звіт про роботу Центру надання адміністративних послуг Присиваської сільської ради за грудень 2020 року

У грудні 2020 року адміністраторами та спеціалістами Центру надання адміністративних послуг Присиваської сільської ради (ЦНАП) громади прийнято 229 звернень щодо отримання адміністративних послуг та документів дозвільного характеру, а саме:

08:41:49 26.01.2021

Про призначення житлових субсидій

Постановою Кабінету Міністрів України від 28.12.2020 № 1325 «Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 5 червня 2019 р. № 483» внесено зміни до постанови Кабінету Міністрів України від 05.06.2019 № 483 «Про затвердження Положення про покладення спеціальних обов’язків на учасників ринку електричної енергії для забезпечення загальносуспільних інтересів у процесі функціонування ринку електричної енергії», згідно з якими скасовано пільговий тариф на електричну енергію для побутових споживачів, у тому числі які використовують електричну енергію для опалення.

15:58:12 22.01.2021

Про набрання чинності змін до Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності»: послуги онлайн

Інформуємо, що 01 грудня 2020 року набрали чинності зміни до Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності» (зокрема стаття 261, крім пунктів 1 та 8 частини другої цієї статті), відповідно до яких виключно в електронній формі через електронний кабінет або іншу державну інформаційну систему, інтегровану з електронним кабінетом, користувачами якої є суб’єкт звернення та суб’єкт надання відповідної послуги, подаються документи для отримання таких адміністративних та інших визначених цим Законом послуг щодо об’єктів, що за класом наслідків (відповідальності) належать до об’єктів із середніми (СС2) та значними (СС3) наслідками (крім об’єктів, на які поширюється дія Закону України «Про державну таємницю»):

08:31:06 05.01.2021

Звіт про роботу Центру надання адміністративних послуг Григорівської сільської ради Присиваської сільської ОТГ за листопад 2020 року

У листопаді 2020 року адміністраторами та спеціалістами Центру надання адміністративних послуг Григорівської сільської ради Присиваської сільської ОТГ (ЦНАП) громади прийнято 410 звернень щодо отримання адміністративних послуг та документів дозвільного характеру, а саме:

15:00:05 07.12.2020

Мінцифра: як Закон щодо оптимізації ЦНАП змінить сферу адмінпослуг?

29 листопада 2020 року набрав чинності Закон України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо оптимізації мережі та функціонування центрів надання адміністративних послуг та удосконалення доступу до адміністративних послуг, які надаються в електронній формі» від 03 листопада 2020 № 943-IX (далі – Закон), яким передбачається ціла низка якісних перетворень у сфері надання адміністративних послуг.

10:50:17 04.12.2020