Конкурс на заміщення вакантної посади спеціаліста із соціальної роботи з 01.07. по 30.07.21 р.

Присиваська  сільська рада оголошує конкурс на заміщення вакантної посади:

-спеціаліста із соціальної роботи

Умови конкурсу:

-вища освіта за освітньо-кваліфікаційним рівнем не нижче бакалавра, стаж роботи в органах місцевого самоврядування або на державній службі не менше трьох років, вільне володіння державною мовою,  досвід роботи з комп'ютерними програмами.

Необхідні документи для участі у конкурсі:

- заява про участь у конкурсі;

- особова картка (форма П-2 ДС);

- автобіографія;

- дві фотокартки розміром 4х6;

- копія документа про освіту

- копія паспорта;

- копія трудової книжки;

- копію  військового квитка (для військовослужбовців або військовозобов’язаних);

-  заповнена на сайті НАЗК електронна декларація особи уповноваженої на виконання функцій    держави або місцевого самоврядування   (про майно, доходи, витрати та зобовязання фінансового характеру) за минулий рік.

Для довідок та подання документів для участі у проходженні конкурсу на заміщення вакантної посади звертатися в  Присиваську сільську раду за адресою с. Григорівка, вул. Пушкіна, 20.

Додаткову інформацію про проведення конкурсного відбору надають:

Зозулінська Таміла Володимирівна - заступник сільського голови з питань діяльності виконавчих органів ради  – 097 00 80 434, gr-rada@chapl.gov.ua

Горлінська Ірина Володимирівна – спеціаліст з кадрової роботи, 098 031 87 91, gr-rada@chapl.gov.ua

Термін подання документів з 01 липня по 30 липня 2021 року (30 календарних днів з моменту опублікування оголошення в газеті «Голос Таврії» та на офіційному сайті Присиваської територіальної громади

Присиваський сільський голова                                                         Сергій КЛІЩЕВСЬКИЙ.

Розпорядження сільського голови від 25.06.21 р. № 108 "Про оголошення конкурсу на заміщення вакантних посад Присиваської сільської ради" .

Оголошення в газеті "Голос Тавірії " від 01.07.2021 р. № 24 (10537).

Протокол засідання конкурсної комісії на заміщення вакантних посад Присиваської сільської ради від 27.08.2021 р. № 29.

Протокол засідання конкурсної комісії на заміщення вакантних посад Присиваської сільської ради від Протокол засідання конкурсної комісії на заміщення вакантних посад Присиваської сільської ради від 31.08.2021 р. № 30.