Листопад 2017

Проект рішення "Про  затвердження  кошторисних  документацій"

Проект рішення "Про ініціювання створення місцевої асоціації органів місцевого самоврядування «Асоціація об’єднаних територіальних громад Херсонщини»

Проект рішення "Про План діяльності  з підготовки  проектів регуляторних актів Григорівської сільської ради у 2018 році"

Проект рішення"Про вступ до Всеукраїнської асоціації органів місцевого самоврядування «Асоціація міст України»"

Проект рішення "Про   виконання  бюджету  Григорівської  сільської  ради  за  9 місяців  2017  року"

Додаток до рішення  "Про   виконання  бюджету  Григорівської  сільської  ради  за  9 місяців  2017  року"

Додаток до рішення  "Про   виконання  бюджету  Григорівської сільської  ради  за  9 місяців  2017  року"

Проект рішення "Про   перелік  питань для  розгляду  на сесіях сільської ради  та засіданнях її постійних комісій   у  2018  році"