Поіменне голосування ХХХ сесія VІІ скликання від 08.05.2019 року

Про відкликання з відпустки сільського голови Григорівської сільської ради Кліщевського Сергія Олександровича.

Про виконання бюджету Григорівської сільської ради за І квартал 2019 року.

Звіти про роботу в.о. старост за 4 місяці 2019 року.

Звіт КП "Струмок" за 4 місяці 2019 року.

Про внесення змін та доповнень до рішення XXVII сесії сільської ради VII скликання № 366 від 19.12.2018 року "Про сільський бюджет на 2019 рік".

Про затвердження пріоритетного напрямку розвитку послуг в Григорівській сільській раді Присиваської ОТГ.

Про затвердження переліку проектів.

Про прийняття до комунальної власності земельної ділянки загальною площею 8,8027 га та державної реєстрації права комунальної власності.

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення в оренду земельної ділянки загальною площею 8,8027 га ТОВ "ГЕЛІОСИВАШЕНЕРГО".

Про надання в оренду земельної ділянки комунальної власності ТОВ "ГЕЛІОСИВАШЕНЕРГОПРОМ" для розміщення, будівництва і експлуатації сонячної електростанції, об'єкта енергетичної інфраструктури з вироблення електричної енергії з відновлювальних джерел".

Про надання дозволу на розробку технічних документацій із землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність в розмірі земельної частки (паю).

Про внесення змін до рішення Григорівської сільської ради № 420 "Про надання дозволу на розробку проектів землеустрою від 25.03.2019 року".

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність.

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для передачі у власність.

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд.

Про надання дозволу на розробку документації із землеустрою щодо інвентаризації земель.

Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (місцевості) для надання у власність.

Про прийняття комп'ютерного обладнання (навчальний комп'ютерний комплекс мобільний), придбаного за рахунок субвенції з державного бюджету, до комунальної власності Григорівської сільської ради для Григорівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Григорівської сільської.