Конкурс на заміщення вакантної посади директора Павлівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів з 17.09 по 15.10.2021 р.

Присиваська сільська рада оголошує конкурс на заміщення вакантної посади

директора Павлівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів

Найменування і місцезнаходження закладу освіти: Комунальний заклад «Павлівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Присиваської сільської ради» Херсонської області  Чаплинського району село Павлівка, вулиця Шкільна, 22

Найменування посади: Директор закладу загальної середньої освіти.

Умови оплати  праці: Посадовий оклад, надбавки, доплати та премії встановлюються відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 30.08.2002 №1298 «Про оплату праці працівників на основі Єдиної тарифної сітки розрядів і коефіцієнтів з оплати праці працівників установ, закладів та організацій окремих галузей бюджетної сфери», постанови Кабінету Міністрів України від 20.04.2007 №643 «Про затвердження розмірів підвищення посадових окладів (ставок заробітної плати) та додаткової оплати за окремі види педагогічної діяльності у співвідношенні до тарифної ставки», наказу Міністерства освіти і науки України від 26.09.2005 №557 «Про впорядкування умов оплати праці та затвердження схем тарифних розрядів працівників навчальних закладів, установ освіти та наукових установ», наказу Міністерства освіти і науки України від 15.04.1993 №102 «Про затвердження Інструкції про порядок обчислення заробітної плати працівників освіти» та згідно контракту.

Кваліфікаційні вимоги до претендентів на посаду директора закладу освіти:

Керівником закладу загальної середньої освіти може бути особа, яка є громадянином України, вільно володіє державною мовою та має вищу освіту ступеня не нижче магістра (спеціаліста), стаж педагогічної та/або науково-педагогічної роботи не менше трьох років, організаторські здібності, стан фізичного і психологічного здоров’я, що не перешкоджає виконанню професійних обов’язків.

Перелік документів, які необхідно подати для участі у конкурсному відборі:

• заяву про участь у конкурсі з наданням згоди на обробку персональних даних відповідно до Закону України «Про захист персональних даних» ;
  • автобіографія  та/або резюме (за вибором учасника конкурсу);
  • копії документа про  вищу освіту (з додатком, що є невід’ємною частиною) не нижче освітнього ступеня магістра (спеціаліста) ;
  • копії паспорта громадянина України;
  • документ, що підтверджує вільне володіння державною мовою;
  • копію трудової книжки чи інших документів, що підтверджують стаж педагогічної (науково-педагогічної) роботи не менше трьох років з моменту їх подання;
  • довідка про відсутність судимості;
  • довідка про проходження попереднього (періодичного) психіатричного огляду;
  • мотиваційний лист довільної форми;
  • програму розвитку закладу (на два роки - для особи, яка претендує на посаду керівника закладу освіти вперше, на шість років – для особи, яка претендує на посаду керівника закладу освіти повторно), у якій повинні бути чітко відображені заходи, які вживатимуться претендентом на вирішення проблем, що висвітлені у програмі розвитку закладу, а також заходи, що будуть вживатися з метою забезпечення фінансово-господарської стійкості закладу та підвищення ефективності його діяльності.

Особа, яка подає документи, відповідає за достовірність поданої нею інформації.

Особа може надавати додаткову інформацію стосовно своєї освіти, досвіду роботи, професійного рівня тощо.

Місце та строк подання документів:

Документи приймаються з 17 вересня 2021 року по 15 жовтня 2021 року до 16 год. 00 хв. в адміністративній будівлі Присиваської сільської ради  (с.Григорівка, вулиця Пушкіна, 20)

Конкурсний відбір включає такі етапи:

• прийняття документів від осіб, які виявили бажання взяти участь у конкурсі;
  • перевірка поданих документів на відповідність установленим законодавством вимогам;
  • прийняття конкурсною комісією рішення про допущення/ недопущення  кандидатів до участі у конкурсному відборі;
  • оприлюднення на офіційному веб-сайті засновника переліку осіб, допущених до участі у конкурсному відборі;
  • ознайомлення кандидатів із закладом освіти, його трудовим колективом та представниками батьківського самоврядування закладу;

-          проведення конкурсного відбору;

-          визначення переможця конкурсу;

-          оприлюднення результатів конкурсу;

Дата, місце проведення конкурсного відбору:

За рішенням конкурсної комісії дата, час і місце проведення конкурсного відбору будуть повідомленні додатково.

Прізвище, ім'я, по батькові, номер телефону та адреса електронної пошти особи, яка надає додаткову інформацію про проведення конкурсного відбору:

Корнієнко Євгеній Михайлович 096 803 62 46, grigorivka_osvita@ukr.net

Горлінська Ірина Володимирівна 0980318791 gr-rada@chapl.gov.ua

Розпорядження сільського голови від 15.09.2021 року № 146 "Про оголошення конкурсу на заміщення вакантної посади директора комунального закладу загальної середньої освіти "Павлівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Присиваської сільської ради".