Звіти за 2020 рік

Звіт І квартал 2020 року

Протягом І-го кварталу 2020 року до Григорівської сільської ради надійшло 15 запитів про надання публічної інформації, з яких: поштою – 2, електронною поштою – 13. Від  державних установ – 9,  громадян – 6.

Запити стосувалися: інформації щодо надання дозволів на розробку проектів землеустрою; щодо положень, порядку, програм якими передбачено пільги для багатодітних родин; щодо оформлення земельних ділянок; щодо організації вивезення сміття садівничих товариств; щодо створення служби у справах дітей; про наявність земель державної власності; щодо надання інформації штатного розпису; про інформацію щодо ліквідації КП.

Звіт ІІ квартал 2020 року

Протягом ІІ-го кварталу 2020 року до Григорівської сільської ради надійшло 19 запитів про надання публічної інформації, з яких: поштою – 0, електронною поштою – 19. Від  державних установ – 0,  громадян – 19.

Запити стосувалися: щодо створення соціальних служб у Присиваській ОТГ; про надання інформації щодо кількості функціонування шкіл; щодо діяльності громадських рад; про надання інформації щодо користувачів електроенергії; про надання інформації щодо відведення земельних ділянок; про проведення сесії сільської ради; про звітування депутатів; про надання рішень.

Звіт ІІІ квартал 2020 року

Протягом ІІІ-го кварталу 2020 року до Григорівської сільської ради надійшло 14 запитів про надання публічної інформації, з яких: поштою – 0, електронною поштою – 14. Від  державних установ – 0,  громадян – 14.

Запити стосувалися: про надання інформації щодо кількості людей з категорії ВПО; про надання інформації щодо земельних ділянок; щодо надання інформації щодо переліку організацій, які протягом 2019-2020 року здійснювали соціальні послуги; про надання інформації щодо виплат та персональних стипендій спортсменам; про сприяння реалізації проекту «Моніторинг політик»; щодо наявності земель комунальної та державної власності.

Звіт ІV квартал 2020 року

Протягом ІV-го кварталу 2020 року до Присиваської сільської ради надійшло 18 запитів про надання публічної інформації, з яких: поштою – 0, електронною поштою – 18. Від  державних установ – 0,  громадян – 18.

Запити стосувалися:  щодо наявності земель комунальної та державної власності; про надання чинного переліку назв вулиць, провулків; про підприємства, які забезпечують послуги ЖКГ; про надання графічних матеріалів по земельним ділянкам; про надання інформації про види одноразової грошової допомоги в громаді.