Поіменне голосування ХLІ сесія VІІ скликання від 28.05.2020 року

Про виконання бюджету Григорівської сільської ради за перший квартал 2020 року.

Про вилучення земельної ділянки.

Про внесення змін до видів економічної діяльності комунального підприємства "Струмок".

Про внесення змін до Положення про партиципаторне бюджетування (Бюджет участі) та Програми реалізації партиципаторного бюджету (Бюджету участі) в Григорівській сільській раді Присиваської об'єднаної територіальної громади на 2019-2022 роки.

Про внесення змін до рішення 37 сесії 7 скликання Григорівської сільської ради від 24 грудня 2019 року № 620 "Про сільський бюджет Григорівської сільської ради на 2020 рік".

Про внесення змін до рішення Григорівської сільської ради від 25.03.2019 року № 422 "Про затвердження переліку земельних ділянок комунальної власності, право на оренду яких може бути передано через аукціон та передбачені для надання в постійне користування для сінокосіння та випасання худоби".

Про внесення змін та доповнень до Програми підтримки Чаплинського відділення поліції по Григорівській сільській раді на 2020 рік.

Про надання дозволу на розробку проєктів землеустрою (за межами населених пунктів).

Про затвердження документації із землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність.

Про затвердження на посаду першого заступника сільського голови.

Про затвердження переліку майна для передачі в оренду без проведення аукціону.

Про затвердження Порядку формування та ведення кадрового резерву Григорівської сільської ради.

Про затвердження Програми "Дитяче харчування на 2020-2022 роки".

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства (АТО).

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства.

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд.

Про заходи щодо збереження від пошкодження кабельних ліній зв'язку на території сільської ради.

Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду.

Про надання дозволу на розробку проектів землеустрою (за межами населених пунктів).

Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості).

Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж частини земельної ділянки , на яку поширюється право сервітуту за межами населеного пункту с.Григорівка на території Григорівської сільської ради Чаплинського району Херсонської області для будівництва дороги до Сиваської сонячної електростанції.

Про організацію підвезення учнів 11-х класів Григорівської сільської ради до пунктів проведення ДПА у формі ЗНО.

Про передачу земельних ділянок колективної власності у комунальну власність.

Про передачу комунального майна у власність.

Про передачу матеріалів до КП "Струмок" для проведення робіт по реконструкції трубопроводу подачі води у с.Григорівка.

Про приєднання до Європейської ініціативи "Угода мерів".

Про укладання договору оренди комунального майна.