Звіт щодо надання послуг громадянам, які знаходяться на соціальному супроводі “Догляд вдома”, соціальними робітниками Присиваської сільської ради за червень 2021 року

Дата: 12.07.2021 10:19

Населений пункт

Місяць/назва послуги

Кількість громадян, яких обслуговували

Ведення домашнього господарства

Оплата комун. послуг

Надання інформації з питань соцзахисту

Допомога у проведенні процедур, пов'язаних зі здоров'ям(виклик лікаря)

Обробка присадибної ділянки до 0.02 га

4

102

231

У Іванівському старостинському окрузі надано послуг безоплатно 10 особам похилого віку, які знаходяться на соціальному супроводі “Догляд вдома”. Соціальним робітником здійснено:

- 87 виходів для надання першочергової допомоги громадянам на обслуговуванні;

- у веденні домашнього господарства надано 122 послуги;

- оплачено 8 комунальних послуг з постачання електроенергії та послуг телефонного зв'язку;

- надано 36 послуг з надання інформації з питань соціального захисту;

- проведено психологічні бесіди;

- надано 26 послуг з обробки присадибної ділянки 0,02 га;

- здійснено надання інших видів 2 послуг – виконання ремонтних робіт житлового приміщення;

- попереджено щодо непоширення коронавірусної інфекції COVID 19 під час  червневих свят.

Всього за червень надано 194 послуги. Також соціальним робітником Іванівського старостинського округу та спеціалістом із соціальної роботи проведено обстеження житлово-побутових умов проживання громадян, які знаходяться на соціальному супроводі та складено відповідні акти, у яких зазначено пропозиції, прохання та потреби людей.

У Строганівському старостинсьокому окрузі соціальним робітником надано безоплатно послуг 11 особам похилого віку, які знаходяться на соціальному супроводі. Надані наступні послуги:

- здійснено 108 виходів для надання допомоги  громадянам на обслуговуванні;

- надано 6 послуг у допомозі з самообслуговування;

- протягом червня виконано 88 послуг у веденні домашнього господарства;

- здійснено оплату 9 комунальних послуг;

- надано 35 послуг з обробки присадибної ділянки 0.02 га;

- зроблено 16 інших видів заходів;

- проведено бесіди психологічного характеру;

- надано інформацію з питань соціального захисту населення;

- проведено роботу з попередження непоширення коронавірусної інфекції COVID 19 під час  травневих свят;

- соціальним робітником здійснено консультування громадян, які потребують соціального супроводу.

Всього у Строганівському старостинському окрузі соціальним робітником здійснено 154 послуг з надання соціальної допомоги “Догляд вдома”.

У червні соціальним робітником надано безоплатних послуг 9 громадянам Павлівського старостинського округу, які знаходяться під соціальним супроводом “Догляд вдома”. Для надання зазначених необхідних послуг здійснено 78 виходів, під час яких:

- допомогу у ведені домашнього господарства надано 112 послуг;

- зроблено консервації овочів та фруктів 2 підопічним;

- зроблено оплату 14 комунальних послуг щодо постачання електроенергії та оплати телефонного зв'язку;

- проведено 6 разів допомогу в проведенні процедур, пов'язаних зі здоров'ям;

- соціальним робітником надавалася інформація з питань соціального захисту населення;

- проведено бесіди щодо необхідності попередження травматичних ситуацій пов'язаних із погодними умовами;

- попереджено громадян похилого віку про непоширення коронавірусної інфекції COVID 19 під час червневих свят;

- здійснено 78 інших видів заходів.

Всього у Павлівському старостинському окрузі надано 212 послуг відповідно до орієнтовного часу соціального працівника.

У адміністративному центрі селі Григорівка Присиваської територіальної громади соціальним робітником з надання соціальної послуги “Догляд вдома” на обслуговуванні перебуває 13 осіб похилого віку. Для надання зазначених необхідних послуг здійснено 102 виходи. За місяць проведено наступну роботу:

- допомогу у ведені домашнього господарства здійснено у кількості 111 раз;

- 4 рази надавалася допомога у обробці присадибної ділянки розміром у 0,02 га;

- здійснено оплату 9 комунальних послуг з надання електроенергії та оплати телефонного зв'язку;

- надано 102 допомоги інших видів заходів;

- проведено бесіди щодо соціального захисту населення із 5 підопічними;

- соціальним робітником попереджено громадян про непоширення коронавірусної інфекції COVID 19 під час червневих свят.

Всього соціальним робітником с.Григорівка надано 231 послугу.