Присиваська сільська ОТГ (Prysyvaska village united territorial community)

Перевірки відповідно до Закону України «Про очищення влади»

Про початок проведення перевірки відповідно до Закону України «Про очищення влади»

Законом України «Про очищення влади», постановою Кабінету Міністрів України від 16 жовтня 2014 р. № 563 «Деякі питання реалізації Закону України «Про очищення влади» (зі змінами) передбачено проведення перевірки достовірності відомостей щодо застосування заборон, передбачених частинами 3 і 4 статті 1 Закону України «Про очищення влади».

На виконання вищенаведених вимог чинного законодавства Присиваська сільська рада інформує про те, що 26 листопада 2020 року розпочато перевірку щодо таких осіб:

- Зозулінської Таміли Володимирівни, заступника сільського голови з питань діяльності виконавчих органів ради;

- Славінської Олени Тимофіївни, секретаря сільської ради.

Додатки: копія заяви та декларація про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру за 2019 рік Зозулінської Т.В., Славінської О.Т.

Повідомлення про початок проходження перевірки відповідно до закону України "Про очищення влади".

Заява про проведення перевірки, передбаченої Законом України "Про очищення влади" Зозулінської Т.В.

Декларація про майно, доходи, витрати та зобов'язання фінансового характеру: https://public.nazk.gov.ua/declaration/2162a9d4-c1df-4582-84af-955fb09f9336

Заява про проведення перевірки, передбаченої Законом України "Про очищення влади" Славінської О.Т.

Декларація про майно, доходи, витрати та зобов'язання фінансового характеру: https://public.nazk.gov.ua/declaration/0a9d233d-f553-4a77-bca5-82cafa8fbc89