Поіменне голосування ХХІV сесія VІІ скликання від 12.10.2018 року

Про внесення змін та доповнень до рішення XIII сесії сільської ради VІІІ скликання № 145 від 22.12.2017 року "Про сільськй бюджет на 2018 рік".

Про укладання договору про передачу міжбюджетних транфертів.

Про внесення змін до штатних розписів загальноосвітніх навчальних закладів.

Про затвердження кошторисних документацій.

Про відшкодування вартості медикаментів за пільговими рецептами.

Про формування переліку проектів.

Про затвердження акта прийома-передачі основних засобів та майна по Іванівській сільській раді.

Про затвердження акта прийома-передачі основних засобів та майна по Строганівській сільській раді.

Про затвердження акта прийома-передачі основних засобів та майна по Павлівській сільській раді.

Про звільнення в.о. старости Павлівського старостинського округу Андріївського А.Л.

Про затвердження порядку інформування про діяльність комунальних підприємств Григорівської сільської ради.

Про затвердження Положення про запобігання та врегулювання конфлікту інтересів у Григорівській сільській раді та її виконавчих органах.

Про затвердження Антикорупційної програми Григорівської сільської ради на 2018-2020 рр.

Про затвердження земельної ділянки сільськогосподарського призначення, яка підлягає передачі в оренду для ведення товарного сільсьогосподарського виробництва за результатами проведення земельних торгів.

Про надання погодження на затвердження проекту землеустрою.

Про погодження дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості).

Про надання погодження на затвердження проекту землеустрою.

Про надання погодження на розробку проекту землеустрою для ведення особистого селянського господарства.

Про звіт сільського голови про виконання "Програми еконгомічного, соціального та культурного розвику Григорівської сільської ради на 2018 р." за 9 місяців.

Звіти про діяльність комунальних підприємств "Струмок" та "Павлівське".

Про надання сільському голові Кліщевському С.О. відпустки та виплати матеріальної допомоги.

Про внесення змін до складу виконавчого комітету Григорівської сільської ради.

Про преміювання та інші виплати за жовтень 2018 року сільському голові.

Про преміювання та інші виплати за жовтень 2018 року заступнику сільського голови з питань виконавчих органів ради.