для людей із порушенням зору
Присиваська сільська територіальна громада (Prysyvaska village territorial community)
Каховський район, Херсонська область

Адміністративні послуги Пенсійного фонду

Дата: 15.07.2021 08:15

Згідно укладеної угоди про співпрацю між Головним управлінням Пенсійного фонду України в Херсонській області та Присиваською сільською  радою Каховського району Херсонської області, представники Пенсійного фонду надають адміністративні послуги пенсійного забезпечення в приміщенні Центру надання адміністративних послуг Присиваської сільської ради щомісяця другої середи.

14 липня 2021 року з 12:00 до 14:00 у приміщені Центру надання адміністративних послуг Присиваської сільської ради представник відділу обслуговування громадян № 8 (сервісний центр) Головного управління Пенсійного фонду України в Херсонській області Заболотній О.В. надав консультації 9 мешканцям територіальної громади щодо порядку нарахування пенсії, переліку необхідних документів для оформлення пенсійної виплати, а також сформував та надав довідки про застрахованих осіб (форма ОК-5).