ІХ сесія VІІІ скликання від 08.09.2017 року

Рішеення №101 "Про створення житлово-побутової комісії"

Рішення №100 "Про   виконання  бюджету  Григорівської  сільської  ради  за  І півріччя 2017  року"

Рішення № 99 "Про надання згоди на розробку детального плану території, розробку проекту землеустрою, та звіту експертно-грошової оцінки земельної ділянки"

Рішення № 98 "Про затвердження переліку земельних ділянок несільськогосподарського призначення, підготовлених для продажу та прав оренди на них на конкурентних засадах на території Григорівської сільської ради Присиваської ОТГ "

Рішення № 97 "Про надання згоди на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення межі земельної ділянки в натурі (місцевості)"

Рішення № 96 "Про внесення змін до програми економічного і соціального  розвитку території Григорівської  сільської ради у 2017 році"

Рішення № 95 "Про внесення змін та доповнень до рішення ІІ  сесії ьської ради VІІІ скликання № 34 від 10.01.2017 року «Про сільський бюджет на 2017 рік»

додаток до рішення №95

Рішення № 94 "Про укладення договорів про передачу коштів  до  районного бюджету Чаплинського району та до обласного бюджету Херсонської області у 2017 році"

Рішення № 93 " Про затвердження кошторисної документації «Капітальний ремонт покрівлі спортзалу Павлівської ЗОШ І-ІІІ ступенів»

Рішення № 92 "Про  затвердження  кошторисної  документації «Поточний ремонт  спортивного залу Павлівської ЗОШ Григорівської сільської ради»

Рішення № 91 "Про підписання протоколу  про співробітництво між  Григорівською сільською радою та  Глобал Комьюнітіз, виконавцем Програми «Децентралізація приносить кращі результати та ефективність»(DOBRE)" з додатком

Рішення № 90 "Про  звільнення від нарахування та сплати за послуги водопостачання"

Рішення № 89 "Про внесення змін до складу тендерного комітету Григорівської сільської ради" з додатком

Рішення № 88 "Про внесення змін та доповнень до рішення ІІ  сесії сільської ради VІІІ скликання № 34 від 10.01.2017 року «Про сільський бюджет на 2017 рік»

додаток до рішення №88

додаток до рішення № 88