Березень 2019

Проект рішення "Про внесення змін до Положення про парципаторне бюджетування (бюджет участі)  в Григорівській сільській раді Присиваської о"єднаної територіальної громади та Програми реалізації партиципаторного бюджетування (бюджету участі) в Григорівській сільській раді Присиваської об"єднаної територіальної громади на 2019-2022 роки".

додаток "Положення про партиципаторне бюджетування (бюджет участі) в Григорівській сільській раді Присиваської об"єднаної територіальної громади на 2019 -2022 роки".

додаток "Програма реалізації партиципаторного бюджетування (бюджет участі) в Григорівській сільській раді Присиваської об"єднаної територіальної громади на 2019-2021 роки".

додаток "Аплікаційна форма заявки"

додаток "Бланк голосування"

додаток "Висновок щодо прийняття проекту"

додаток "Графік заходів щодо реалізації партиципаторного бюджетування".

додаток "Звіт про відповідність проекту".

додаток "Звіт про стан реалізації проекту"

додаток "Параметри проектів, які можуть бути підтриманими".

додаток "Склад комісії".

додаток "Список осіб, які підтримали проект".

Проект рішення "Про затвердження пріорітетного напрямку розвитку послуг в Григорівській сільській раді Присиваської ОТГ".

Проект рішення "Про затвердження Плану покращення надання послуги з водопостачання в Присиваській об"єднаній територіальній громаді на 2019-2023 роки".

додаток до рішення "План покращення надання послуги з водопостачання в Присиваській об"єднаній територіальній громаді на 2019-2023 роки".

Проект рішення "Звіт сільського голови про виконання "Програми економічного, соціального та культурного розвитку Григорівської сільської ради на 2018 рік" за 12 місяців 2018 року".

додаток до рішення "Звіт сільського голови про виконання "Програми економічного, соціального та культурного розвитку Григорівської сільської ради на 2018 рік" за 12 місяціа 2018  року".

Проект рішення "Про затвердження Програми Ветеран на 2019 рік".

Проект рішення "Про затвердження кошторисної документації".

Проект рішення "Про співфінансування обласної прогграми виконання робіт з ремонту та утримання автомобільних доріг загального користування".

Проект рішення "Про внесення змін та доповнень до рішення ХХVІІ сесії сільської ради VІІ скликання № 366 від 19.12.2018 року "Про сільський бюджет на 2019 рік".

Додаток №1 до проекту рішення.

Додаток № 2 до проекту рішення.

Додаток №3 до проекту рішення.

Додаток №5 до проекту рішення.

Додаток №6 до проекту рішення.

Додаток №7 до проекту рішення.

Проект рішення "Про укладання договору про передачу міжбюджетних трансфертів".

Проект рішення "Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність".

Проект рішення "Про надання дозволу на розробку проектів землеустрою".

Проект рішення "Про надання дозволу на розробку проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність в розмірі земельної частки (паю)".

Проект рішення "Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для надання у власність".

Проект рішення "Про погодження та затвердження технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земель та земельних ділянок сільськогосподарського призначення КСП ім.Калініна, що припинено, які є власністю територіальної громади Григорівської сільської ради (Присиваської ОТГ) (переходять до комунальної власності)".

Проект рішення "Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для передачі земельних ділянок у власність".

Проект рішення "Про Програму "Дитяче харчування на 2019 рік".

Проект рішення "Про внесення змін до Положення "Про громадські слухання в Григорівській ільській раді Присиваської ОТГ".

Програма розвитку культури і туризму в Григорівській сільській раді на 2019-2021 роки.

Проект рішення "Про внесення змін до рішення ХХVIII сесії VІІ скликання від 11.02.209 року № 396 "Про затвердження нормативної грошової оцінки, та затвeрдження річної орендної плати".

Проект рішення "Про Комплексну Програму розвитку освіти Григорівської сільської ради на 2019-2020 роки".

Проект рішення "Про затвердження на посаду керуючого справами (секретаря) виконавчого комітету Григорівської сільської ради".

Проект рішення "Про покладання обов'язків із вчинення нотаріальних дій, проведення державної реєстрації актів цивільного стану".

Проект рішення "Про розгляд електронної петиції про створення стоматологічного кабінету в Присиваській ОТГ у приміщенні Григорівської амбулаторії".

Проект рішення "Про внесення змін до складу тендерного комітету Григорівської сільської ради".