Поіменне голосування VІІІ сесія VІІІ скликання від 02.09.2021 року

Про надання згоди та доручення проведення операцій щодо урожаю на самовільно зайнятій земельній ділянці.

Про виконання бюджету Присиваської сільської ради за І півріччя 2021 року.

Про перехід депутата з однієї постійної комісії в іншу.

Про внесення змін до рішення від 05 березня 2021 року № 106 "Про затвердження переліку об'єктів майна комунальної власності, які підлягають передачі в оренду та включення їх до Переліку першого типу, щодо яких прийнято рішення про передачу в оренду на аукціоні та Переліку другого типу, щодо яких прийнято рішення про передачу в оренду без проведення аукціону".

Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо зміни цільового призначення земельної ділянки.

Про затвердження технічної документації землеустрою щодо встановлення документації земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування житлових будівель, господарських будівель та споруд.

Про затвердження переліку земельних ділянок комунальної власності, які будуть передаватися в аренду шляхом проведення земельних торгів окремими лотами, та проведення земельних торгів у формі аукціону з продажу права оренди.

Про затвердження проекту із землеустрою та надання земельної ділянки у власність.