Поіменне голосування VІІ позачергова сесія VІІІ скликання від 20.08.2021 року

Про внесення змін та доповнень до рішення ІІІ сесії сільської ради VІІІ скликання від 24.12.2020 року № 88 "Про бюджет Присиваської сільської територіальної громади на 2021 рік.

Про укладання догопору про передачу міжбюджетних трансфертів.

Про затвердження Програми підтримки державної політики у сфері казначейського обслуговування бюджетних коштів у Чаплинському районі на 2021 рік .

Про внесення змін до Статуту Комунального підприємства "Струмок" у новій редакції.

Про підписання меморандуму про співробітництво між Присиваською сільською радою та ТОВ "Сивашенергопром".

Про затвердження Положення про порядок списання майна, що є комунальною власністю Присиваської сільської ради .

Про утворення цільового фонду та затвердження Положення про цільовий фонд Присиваської сільської ради.

Про затвердження Положення про уповноважену особу відповідальну за організацію та проведення процедур закупівель / спрощених закупівель.

Про відкриття інклюзивного класу в Іванівській загальноосвітній школі І-ІІ ступенів Присиваської сільської ради.

Про внесення змін до рішення V сесії  VІІІ скликання Присиваської сільської ради від 29 квітня 2021 року № 169.

Про внесення змін до рішення XLI сесії VІІ скликання Присиваської (Григорівської) сільської ради від 28 травня 2020 року № 762.

Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості).

Про надання дозволу (згоди) на відновлення меж земельної ділянки (Дзигунська).

Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою та технічних документацій земельних ділянок (Мінаковій).

Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо втановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі на місцевості (Ін Терра).

Про надання дозволу (згоди) на відновлення меж земельної ділянки (2 га).

Про надання згоди на поділ земельних ділянок.

Про неадання дозволу на розробку проектів землеустрою (за межами населених пунктів).

Про надання дозволу на розробку проектів із землеустрою щодо відведення у власність земельних ділянок для ведення особистого селянського господарства (АТО).

Про внесення змін до договору оренди нерухомого майна, що належить до комунальної власності Присиваської сільської ради з Комунальним закладом Чаплинської селищної ради "Культурно-мистецький Центр".

Про внесення змін до договору оренди об'єкта нерухомості, що належить до комунальної власності Присиваської сільської ради з ФОП Аммосова Н.В. № 2019/1 від 16.01.2019 р.

Про внесення змін до договору оренди об'єкта нерухомості, що належить до комунальної власності Присиваської сільської ради укладеного з Комунальним підприємством "Каховське бюро технічної інвентаризації".

Про внесення змін до договору оренди нерухомого майна, що належить до комунальної власності Присиваської сільської ради з Південним міжрегіональним управлінням Міністерства юстиції (м. Одеса).

Про внесення змін до договору оренди об'єкта нерухомості, що належить до комунальної власності Присиваської сільської ради укладеного з ФОП Кудрявцев  О.В. № 1 від 09.07.2020 р.

Про внесення змін до договору оренди нерухомого майна , що належить до комунальної власності Присиваської сільської ради з Комунальною установою "Центр соціальних послуг" Чаплинської селищної ради.

Про внесення змін до договору оренди нерухомого майна , що належить до комунальної власності Присиваської сільської ради з Чаплинським районним сектором філії Державної установи  "Центр пробації" в Херсонській області.

Про внесення змін до договору оренди об'єкта нерухомості , що належить до комунальної власності Присиваської сільської ради укладеного з ФОП Чухалова Л.С. № 2020/1 від 01.02.2020 р.

Про внесення змін до акту приймання-передачі орендованого майна до договору оренди об'єкта нерухомості, що належить до комунальної власності Присиваської сільської ради укладеного з Військовою частиною 2161.

Про затвердження проекту із землеустрою та надання земельної ділянки у власність.

Про затвердження документації із землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність.

Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж частини земельної ділянки.

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земель.

Про надання частини основної щорічної відпустки.