Поіменне голосування ХІ сесії VІІІ скликання від 02.11.2017 року

Про внесення змін до рішення сесії № 87 від 31 липня 2017 року.

Про Регламент роботи Григорівської сільської ради

Про затвердження кошторисних документацій.

Про внесення змін та доповнень до рішення ІІ сесії сільської ради УІІІ скликання № 34 від 10.01.2017 року "Про сільський бджет на 2017 рік"

Про внесення змін та доповнень до рішення ІІ сесії сільської ради УІІІ скликання № 34 від 10.01.2017 року "Про сільський бюджет на 2017 рік.

Про внесення змін та доповнень до рішення ІІ сесії сілької ради УІІІ скликання № 34 від 10.01.2017 року "Про сільський бюджет на 2017 рік"

Про затвердження Програми та Положення про надання одноразової грошової матеріальної допомоги громадянам Григорівської сільської ради на 2017-2018 рік.

Про затвердження Програми створення і використання матеріальних резервів для ліквідації надзвичайних ситуацій техногенного і природного характеру та їх наслідків у Григорівській сільській раді на 2017-2019 роки.

Про внесення змін до Статуту комунального підприємства "Струмок" у новій редакції.

Про затвердження Програми підтримки державної політики у сфері казначейського обслуговування бюджетних коштів у Чаплинському районі на 2017 рік.

Про затвердження програми "Безпечна громада" по Григорівській сільській раді на 2017 рік.

Про створення місцевої пожежної охорони сіл Григорівської сільської ради.