МОБІЛЬНИЙ ОФІС ДЛЯ ЦНАП

Дата: 10.06.2021 17:14

У рамках реалізації проекту «Посилення стійкості громад у Херсонській області», який реалізується програмою розвитку ООН в Україні за фінансової підтримки Уряду Великої Британії, наданої через Посольство Великої Британії в Україні, 01 червня 2021 року Центр надання адміністративних послуг Присиваської сільської ради отримав “мобільний кейс”, який допоможе маломобільним верствам населення та жителям віддалених від центру надання адміністративних послуг населених пунктів отримувати якісні адміністративні послуги прямо на місці, не відвідуючи ЦНАП.

Цей проект допомагає зменшити ризики поширення COVID-19, адже людям не обов’язково стояти у черзі, а можна отримати адміністративні послуги прямо на місці.

”Мобільний кейс” – комплект сучасної портативної техніки, який дозволяє у форматі віддаленого робочого місця здійснювати повноцінний прийом документів для отримання адміністративних послуг за місцем перебування громадян. Адміністратор за допомогою мобільного кейсу, який вміщує ноутбук, сканер, термінал та інше технічне оснащення, може виконати всі необхідні операції для надання послуг незалежно від місцезнаходження: вдома, у лікарні або іншому місці, де перебуває людина з обмеженими можливостями.