Червень 2019

Проект рішення "Про внесення змін та доповнень до рішення XXVII сесії сільської ради VII скликання № 366 від 19.12.2018 року "Про сільський бюджет на 2019 рік".

Додаток 1 до проекту рішення.

Додаток 2 до проекту рішення.

Додаток 3 до проекту рішення.

Проект рішення "Про співфінансування субвенції на забезпечення якісної, сучасної та доступної освіти "Нова українська школа".

Проект рішення "Про затвердження кошторисної документації".

Проект рішення "Про співфінансування з місцевого бюджету проектів в рамках формування інфраструктури об'єднаних територіальних громад".

Проект рішення "Про укладання договору про передачу міжбюджетних трансфертів".

Проект рішення "Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для передачі її у власність".

Проект рішення "Про надання дозволу на розроблення генеральних планів: с.Григорівка, с.Павлівка, с.Нововолодимирівка, с.Строганівка, с.Іванівка Чаплинського району Херсонської області".

Проект рішення "Про затвердження звіту про експертну грошову оцінку та затвердження стартової ціни земельної ділянки, що відводиться у власність на земельних торгах, шляхом проведення аукціну".

Проект рішення "Про надання дозволу на розробку проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність в розмірі земельної частки (паю)".

Проект рішення "Про надання дозволу на розробку технічних документацій із землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність в розмірі земельної частки (паю)".

Проект рішення "Про затвердження проектів землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність".

Проект рішення "Про передачу земельних ділянок державної власності у комунальну власність".

Проект рішення "Про результати опитування жителів Присиваської об"єднаної територіальної громади щодо якості послуги водопостачання".

додаток до проекту рішення "Про результати опитування жителів Присиваської об"єднаної територіальної громади щодо якості послуги водопостачання".

Проект рішення "Про вступ до Асоціації органів місцевого самоврядування "Асоціація об"єднаних територіальних громад".

Проект рішення "Про вступ до Всеукраїнської асоціації органів місцевого самоврядування "Асоціація сільських , селищних рад та об"єднаних громад України".

Проект рішення "Про затвердження проекту Статуту Григорівської сільської ради Присиваської об'єднаної територіальної громади".

Проект рішення "Про затвердження нормативної грошової оцінки та затвердження річної орендної плати.

Проект рішення "Про затвердження нормативної грошової оцінки та затвердження річної орендної плати".

Проект рішення "Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність шляхом викупу на земельних торгах (аукціон)".

Проект рішення "Про надання дозволу на розробку проекту із землеустрою щодо відведення у власність земельних ділянок для ведення особистого селянського господарства".

Проект рішення "Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для надання у власність".

Проект рішення "Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо відведення у власність земельних ділянок для ведення особистого селянського господарства".

Проекти рішення "Про надання згоди на поділ земельних ділянок".

Проект рішення "Про укладення договору оренди комунального майна".

Проект рішення "Про укладання додаткової угоди до договору оренди землі з ПрАТ "Київстар".

Проект рішення "Про погодження та затвердження технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земельних ділянок, сільськогосподарського призначення комунальної власності (за межами населених пунктів) загальною площею 173,7737 га".

Проект рішення "Про погодження та затвердження технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земельних ділянок, які орендує ТОВ "СИВАШЕНЕРГОПРОМ".

Проект рішення "Про затвердження Положення про порядок розміщення телекомунікаційних мереж, мереж зв'язку, іншого слабострумового обладнання в житлових будинках та інших об'єктах комунальної власності територіальної Григорівської сільської ради".