Присиваська сільська територіальна громада (Prysyvaska village territorial community)
Каховський район, Херсонська область

Податкова інформує

Застосування РРО/ПРРО на ринках та ярмарках

Судді підтримали позицію податківців – держбюджет отримав 3,5 млн гривень Нещодавно П’ятий апеляційний адміністративний суд ухвалив рішення про підтвердження правомірності винесених податківцями Херсонщини податкових повідомлень-рішень на загальну суму понад 3,5 млн гривень. Так, під час перевірки ТОВ ревізори встановили завищення підприємством суми податкового кредиту у звітності з ПДВ більш як на 1,9 млн гривень. Таке порушення підприємство допустило внаслідок неправильного відображення суми ПДВ у деклараціях за результатами здійснення оподаткованих і неоподаткованих операцій.

15:47:40 28.09.2021

Податкова інформує: про податковий борг

Податковий борг до 3060 гривень: без вручення вимоги Одним з основних напрямів діяльності Головного управління ДПС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі залишається робота з недопущення та погашення податкового боргу. Особлива увага приділяється також і так званим «тисячникам», тобто платникам, які мають борг до 1000 гривень. Недоотримання податкових платежів бюджетами усіх рівнів внаслідок накопичення платниками боргу впливає як на імідж їх самих, так і на стабільність фінансової системи держави та подальше фінансування програм соціально – економічного розвитку. Наявність боргових зобов’язань, своєю чергою, тягне за собою нарахування пені та штрафних санкцій.

16:35:22 27.09.2021

Податкова інформує

Чи потрібна печатка для ФОП Головне управління ДПС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі інформує щодо питання використання печатки при здійсненні господарської діяльності фізичною особою – підприємцем.

16:33:27 27.09.2021

Головне управління ДПС у Херсонській області інформує

15 вересня останній день подання Головне управління ДПС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі інформує платників податків. 15 вересня 2021 року останній день подання звіту про використання книг обліку розрахункових операцій (розрахункових книжок) (форма № ЗВР-1) за серпень 2021 року (п. 7 ст. 3 Закону України від 06 липня 1995 року № 265/95-ВР «Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг» (далі – Закон № 265)).

13:16:19 15.09.2021

Податкова інформує

На Херсонщині 78% бізнесменів звітують онлайн Станом на 01.09.2021 платники Головного управління ДПС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі засобами е-mail вже надали 269134 звітних документів. Це складає 78% від загальної кількості прийнятої фахівцями центрів обслуговування платників звітності (344930 звітів). При цьому, переваги електронного звітування оцінили понад 91% юридичних осіб, які спрямували до податкової служби декларації онлайн. Серед підприємців цей показник є меншим і складає 67,7%.

14:17:47 14.09.2021

Уточнення інформації в одноразовій декларації

Головне управління ДПС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі інформує щодо подання уточнюючої одноразової (спеціальної) добровільної декларації.

13:44:55 10.09.2021

Податкова інформує: до бюджету Присиваської громади надійшло понад 14 мільйонів гривень

За інформацією відділу координації та моніторингу доходів бюджету Головного управління ДПС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі протягом січня - серпня 2021 року до місцевого бюджету платники податків Присиваської сільської територіальної громади сплатили 14,3 млн гривень податків і зборів.

12:51:27 10.09.2021