для людей із порушенням зору
Присиваська сільська територіальна громада (Prysyvaska village territorial community)
Каховський район, Херсонська область

Податкова інформує

Мешканці Присиваської громади сплатили зі своїх доходів понад 15 мільйонів гривень ПДФО

За інформацією відділу координації та моніторингу доходів бюджету Головного управління ДПС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі, торік мешканці Присиваської територіальної громади сплатили зі своїх офіційних доходів понад 15 млн гривень податку на доходи фізичних осіб, який є основним джерелом наповнення місцевого бюджету ? 59%.

17:07:37 26.01.2022

Плата за землю збагатила бюджет Присиваської громади на 4,5 мільйона гривень плати за землю

Плата за землю традиційно входить до трійки основних податкових надходжень до місцевих бюджетів Херсонщини. Так, у відділі координації та моніторингу доходів бюджету Головного управління ДПС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі повідомляють, що за підсумками 2021 року до місцевої скарбниці Присиваської територіальної громади сплачено 4,5 млн гривень плати за землю – на 1,8 млн гривень більше, ніж у 2020 році. У структурі податкових надходжень частка плати за землю перевищила 17,5 %.

17:06:20 26.01.2022

Аферисти вкотре намагаються виманити кошти в бізнесменів області

Як щойно стало відомо від платників податків Іванівської територіальної громади, невідома особа жіночої статі, яка представляється начальником Іванівської ДПІ Головного управління ДПС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі, телефонує бізнесменам громади, користуючись номером 050-572-58-53 та пропонує розв’язати проблеми, пов`язані з проведенням перевірок працівниками податкової служби або ж просить позичити певну суму коштів.

17:05:37 26.01.2022

Змінився порядок справляння акцизного податку

Головне управління ДПС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі інформує, що Законом України від 30 листопада 2021 року № 1914-IX «Про внесення змін до Податкового кодексу України та інших законодавчих актів України щодо забезпечення збалансованості бюджетних надходжень» (далі – Закон № 1914) змінено ставки акцизного податку для виробників спирту етилового та інших спиртових дистилятів, алкогольних напоїв, пива, визначені п. п. 215.3.1 п. 215.3 ст. 215 Податкового кодексу України (далі - Кодекс).

16:59:57 26.01.2022

Що є виробами медичного призначення та лікарськими засобами з метою застосування РРО?

Головне управління ДПС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі відповідає на запитання платників податків щодо реєстраторів розрахункових операцій.

16:58:38 26.01.2022

Скадовських бізнесменів намагаються ошукати

За інформацією, наданою представниками Скадовської територіальної громади, невідома особа телефонує місцевим бізнесменам, користуючись номером 095-544-86-101, та пропонує допомогу у вирішенні проблемних питань при проведенні перевірок Державною податковою службою.

12:08:20 19.01.2022