Поіменне голосування V сесія VІІІ скликання від 29.04.2021 року

Про затвердження зведеного кошторисного розрахунку вартості об'єкта будівництва.

Про внесення змін до Програми "Безпечне середовище" на 2021 рік.

Про укладання договору про передачу міжбюджетних трансфертів.

Про внесення змін до Програми розвитку та надання медичних послуг на території Присиваської територіальної громади.

Про внесення змін до програми "Власний дім" на 2021 рік.

Про внесення змін до Програми "Благоустрій сіл" на 2021 рік.

Про внесення змін та доповнень до рішення 3 сесії сільської ради 8 скликання від 24.12.2020 року №88 "Про бюджет Присиваської сільської територіальної громади на 2021 рік".

Про призначення відповідального за здійснення державної реєстрації актів цивільного стану та облік, зберігання та витрачання бланків свідоцтв.

Про призначення відповідального за здійснення державної реєстрації актів цивільного стану та за облік, зберігання та витрачання бланків свідоцтв.

Про внесення змін та доповнень до рішення 40 сесії 7 скликання Григорівської сільської ради від 14 квітня 2020 року №712 "Про затвердження Переліку адміністративних послуг, які надаються через Центр надання адміністративних послуг Григорівської сільської ради Присиваської сільської об'єднаної територіальної громади".

Про затвердження форми додаткової угоди до контракту з керівником комунального закладу загальної середньої освіти Присиваської сільської ради.

Про затвердження форми додаткової угоди строкового трудового договору з педагогічним працівником комунального закладу загальної середньої освіти.

Про затвердження Положення про конкурс на посаду керівника комунального закладу загальної середньої освіти Присиваської сільської ради.

Про Програму національно-патріотичного виховання у закладах загальної середньої освіти Присиваської сільської ради на 2021-2025 роки.

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства.

Про затвердження документації із землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність.

Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості).

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості).

Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою та технічних документацій земельних ділянок.

Про надання дозволу (згоди) на відновлення меж земельної ділянки.

Про затвердження проекту із землеустрою та надання земельної ділянки у власність.

Про розробку детального плану.

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості).

Про передачу земельної ділянки в оренду.

Про затвердження документації із землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність для ведення особистого селянського господарства.

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд.

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земель.

Про надання дозволу на проведення експертно-грошової оцінки земельної ділянки для продажу земельної ділянки.

Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земель.

Про внесення змін до рішення від 05 березня 2021 року № 120 "Про надання дозволу на розробку проектів землеустрою (за межами населених пунктів).

Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земель ТОВ "СИВАШЕНЕРГОПРОМ".

Про внесення змін до рішення від 10 грудня 2020 року №45 "Про затвердження документації із землеустрою та надання земельної ділянки у власність.

Про встановлення місцевих податків та зборів на території Присиваської сільської ради на 2022 рік.

Про внесення змін до складу виконавчого комітету Присиваської сільської ради.

Про внесення змін до "Програми оздоровлення та відпочинку дітей влітку на період 2017-2021 роки".

Про затвердження звіту про оцінку вартості комунального майна та впорядкування орендних відносин майна комунальної власності Присиваської сільської ради.

Про передачу комунального майна фінансовому відділу Присиваської сільської ради.

Про затвердження Програми "Матеріально-технічного забезпечення призову та приписної кампанії на 2021-2025 роки".

Про затвердження експертного звіту.

Про затвердження на посаду керуючого справами (секретаря) виконавчого комітету Присиваської сільської ради.