Присиваська сільська територіальна громада (Prysyvaska village territorial community)
Каховський район, Херсонська область

Статут Присиваської сільської об'єднаної територіальної громади

Проект "Статуту Григорівської сільської ради Присиваської об"єднаної територіальної громади".

Додаток 1 проект "Положення про загальні збори громадян за місцем проживання в Григорівській сільській раді Присиваської ОТГ".

Додаток 2 проект "Положення про місцеві ініціативи у Григорівській сільській раді Присиваської ОТГ".

Додаток 3 проект "Положення про громадські слухання в Григорівській сільській раді Присиваської ОТГ".

Додаток 4 проект "Положення про порядок подання та розгляду електроних петицій, адресованих Григорівській сільській раді, її виконавчим органам".

Додаток 5 проект "Положення про консультації з громадськості в Григорівській сільській раді Присиваської ОТГ".

Рішення ХХХІІ сесії VІІ скликання від 22.08.19 р. № №516 "Про затвердження Статуту Присиваської сільської об'єднаної територіальної громади"

Статут Присиваської сільської об'єднаної територіальної громади Григорівської сільської ради Чаплинського району Херсонської області.