Лютий 2020

Проект рішення "Про надання земельної ділянки у власність для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд".

Проект рішення "Про поновлення нормативної грошової оцінки земель населених пунктів с.Григорівка, с.Павлівка, с.Нововолодимирівка, с.Строганівка, с.Іванівка Присиваської ОТГ".

Проект рішення "Про затвердження Детального плану території".

Проект рішення "Про затвердження Порядку регулярного прийому виборців та звітування депутатів Григорівської сільської ради Присиваської сільської ОТГ".

Проект рішення "Про затвердження експертного звіту проектної документації".

Проект рішення "Про надання погодження та затвердження Технічної документації із земелеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки, на яку поширюється право земельного сервітуту на право прокладання та експлуатації ліній електропередачі, зв'язку, трубопроводів, інших лінійних комунікацій на користь ТОВ "СИВАШЕНЕРГОПРОМ" загальною площею 1,6190 га та встановлення земельного сервітуту".

Проект рішення "Про надання погодження та затвердження Технічних документацій із землеустрою щодо встановлення меж частини земельної ділянки, на яку поширюється право земельного сервітуту на користь ТОВ "СИВАШЕНЕРГОПРОМ" та встановлення земельних сервітутів".

Проект рішення "Про надання погодження та затвердження Технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки, на яку поширюється право земельного сервітуту на право прокладання та експлуатації ліній електропередачі, зв'язку, трубопроводів, інших лінійних комунікацій на користь ТОВ "СИВАШЕНЕРГОПРОМ" загальною площею 1,7961 га".