Травень 2021

Проект рішення "Про виконання бюджету Присиваської сільської ради за І квартал 2021 року".

Додатки до проекту рішення.

Проект рішення "Про затвердження звіту про оцінку внутрішньогосподарської меліоративної системи".

Проект рішення "Про затвердження зведеного кошторисного розрахунку вартості об'єкта будівництва".

Проект рішення "Про затвердження переліку проєктів-переможців Програми реалізації партиципаторного бюджету (Бюджету участі) в Присиваській сільській раді територіальної громади на 2019-2022 роки".

Проект рішення "Про затвердження договору про передачу техніки до КП "Струмок".

Проект рішення "Про передачу майна комунальної власності територальної громади Присиваської сільської ради, на баланс комунальному підприємству "Струмок" на праві господарського відання".

Проект рішення "Про внесення змін та доповнень до рішення ІІІ сесії сільської ради VIII скликання від 24.12.2020 року №88 "Про бюджет Присиваської сільської територіальної громади на 2021 рік".

Додаток 1 до проекта рішення.

Додаток 2 до проекта рішення.

Додаток 3 до проекта рішення.

Додаток 4 до проекта рішення.

Додаток 5 до проекта рішення.

Додаток 6 до проекта рішення.

Додаток 7 до проекта рішення.

Проект рішення "Про прийняття до комунальної власності та взяття на баланс Присиваської сільської ради із спільної власності територіальних громад Чаплинського району амбулаторію с.Строганівка".

Проект рішення "Про встановлення місцевих податків та зборів на території Присиваської сільської ради на 2022 рік".

Проект рішення "Про надання згоди на прийняття окремого індивідуально визначеного майна об'єктів спільної власності територіальних громад Каховського району в комунальну власність Присиваської сільської територіальної громади в особі Присиваської сільської ради".

Проект рішення "Про припинення права користування земельної ділянки".

Проект рішення "Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництв та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд".

Проект рішення "Про затвердження проекту із землеустрою та надання земельної ділянки у власність".

Проект рішення "Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок".

Проект рішення "Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості)".

Проект рішення "Про надання дозволу (згоди) на відновлення меж земельної ділянки".

Проект рішення "Про надання дозволу на розробку проектів землеустрою (за межами населених пунктів)".

Проект рішення "Про внесення змін до складу виконавчого комітету".

Проект рішення "Про затвердження Положення про порядок закріплення майна комунальної власності територальної громади Присиваської сільської ради на праві господарського відання або оперативного управління".

Проект рішення "Про затвердження звіту з реалізації "Стратегії розвитку Григорівської сільської ради Присиваської об'єднаної територіальної громади на 2018-2026 роки", внесення змін та затвердження Стратегії в новій редакції".

Додаток 1 до проекта рішення.

Додаток 2 до проекта рішення.

Додаток 3 до проекту рішення.

Проект рішення "Про укладання договору про передачу міжбюджетних трансфертів".

Проект рішення "Про надання дозволу на розробку проекту земелустрою щодо зміни цільового призначення земельної ділянки".

Проект рішення "Про організацію надання адміністративних послуг із застосуванням спеціальної валізки "Мобільний кейс".

Додаток до проекту рішення.

Проект рішення "Про закриття інклюзивної групи в Іванівському дошкільному навчальному закладі "Веселка" Присиваської сільської сільської ради".

Проект рішення "Про передачу майна комунальної власності територіальної громади Присиваської сільської ради на баланс комунальному підприємству "Струмок" на праві господарського відання".

Проект рішення "Про внесення змін до рішення IV сесії VIII скликання від 05 березня 2021 року № 113 "Про створення Служби у справах дітей Присиваської сільської ради, затвердження Положення та вжиття заходів щодо державної реєстрації".

Проект рішення "Про затвердження Програми підтримки Каховського РВ УСБУ в Херсонській області на 2021 рік".

Проект рішення "Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду".

Проект рішення "Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою та технічних документацій земельних ділянок".